Alya 4 Mevsim’de Lansman Satışları Başladı

Alya 4 Mevsim

Akkuş Gayrimenkul ve Lübnan merkezli El Khatib Group ortaklığında 2017 kurulan ve aradan geçen süre içinde Alya markalı gayrimenkul projeleri geliştiren BOSS4 Gayrimenkul’ün Esenyurt’taki 100 milyon lira yatırım değerine sahip yeni projesi “Alya 4 Mevsim” Akkuş Gayrimenkul ve BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, El Khatib Group Başkanı Adel El Khatib ve BOSS4 Gayrimenkul Satış Müdürü Deniz Yavuz ev sahipliğinde gerçekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtıldı.

Alya 4 MevsimAbdülkadir Akkuş ve Adel El Khatib

11 katlı 4 blok halinde tasarlanan proje; 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında 217 konuttan ve 6 dükkandan meydana geliyor.

Alya 4 Mevsim’de metrekare satış fiyatları 8.000 TL‘den başlıyor.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Abdülkadir Akkuş, BOSS4 Gayrimenkul ve bugüne kadar hayata geçirdikleri projeler hakkında şunları söyledi:

“2017 yılında Lübnanlı El Khatib Group ile yaptığımız ortaklık sonucunda BOSS4 Gayrimenkul’ü kurduk. İlk olarak Beylikdüzü’nde Alya Grandis projesini yaptık, daha sonra Alya Onist ile Alya Marin’in teslimlerini gerçekleştirdik. Alya markasıyla üç yılda toplam 300 milyon TL’lik yatırımla 500’e yakın konutu ve onlarca birimden oluşan ticari üniteyi içeren beş projeye imza attık. Halihazırda ‘Alya Mercan’, ‘Alya Dolunay’ ve ‘Alya Bella ve ‘Alya Teras’ projelerimizin inşaat çalışmaları devam ediyor.

Şirketimizin yakın dönem hedeflerimiz arasında Zeytinburnu’nda 500 konutluk bir kentsel dönüşüm projesi (İETT Blokları) ve Bahçeşehir’de de 250 adetlik bir villa projesini hayata geçirmek yer alıyor. Öte yandan, yeni arazi geliştirme çalışmalarına devam ediyoruz.Şimdi de bugün sizlere tanıtacağımız ‘Alya 4 Mevsim’i hayata geçiriyoruz. ‘Alya 4 Mevsim’de talep toplama ve hafriyat çalışmaları başladı. Satış ofisimiz ve örnek dairemiz hazır. ‘Alya 4 Mevsim’, kaliteli ve elit bir yaşam sunan bir proje. Bu proje ile birlikte beş şantiyede inşaat üretimimiz devam edecek. ‘Alya 4 Mevsim’Esenyurt için iddialı bir proje olacak”

Kardeş ülke Türkiye’ye yatırım yapmaktan ve İstanbul’un kentsel vizyonuna katkı sunmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını söyleyen ve daha önceden de Türkiye ile ticari ilişkileri olduğunu belirten El Khatib Group Başkanı Adel El Khatib; “1993 yılından bu yana inşaat, ticaret, altyapı, tarım gibi alanlarda sürdürdüğü projeler için Türkiye’den inşaat malzemeleri ithalatı gerçekleştiren bir şirketiz. Başta inşaat olmak üzere faaliyet alanımıza giren diğer sektörlerde 30 yıla yakın bir köklü geçmişe sahibiz. Gayrimenkul sektöründe elde ettiğimiz köklü tecrübeden yola çıkarak 2017 yılında Akkuş Gayrimenkul’le güçlerimizi birleştirdik ve BOSS4 Gayrimenkul’ü sektöre kazandırdık” dedi.

BOSS4 Gayrimenkul’ün, Alya markasıyla ürettiği projelere yenilerini ekleyerek sektöre yüksek katma değerli ve prestijli projeler kazandırmaya devam ettiğini söyleyen BOSS4 Gayrimenkul Satış Müdürü Deniz Yavuz ise bu projelerin en yenisi olan ‘Alya 4 Mevsim’in detaylarıyla ilgili şu bilgileri verdi:

Alya 4 Mevsim“Esenyurt’ta hayata geçirdiğimiz projemizi aile konsepti olarak tasarladık. Projemizde binalar 11 katlı 4 adet bloktan meydana geliyor Toplam 217 dairemiz var. 1+1 daireler 61 m2, 2+1 daireler 89 m2-144 m2 arasında bir büyüklüğüne sahip. 3+1 daireler ise 153 m2-177 m2’den oluşuyor. Ayrıca altı adet ticari alan mevcut, onların büyüklüğü ise 75-456 m2 arası değişiyor.

Yatırım olarak satın alınabileceği gibi oturulabilecek B ve C plussegmentine hitap eden lüks dairelerden oluşan ‘Alya 4 Mevsim’, 6.579,76 m2 arsa alanı, 39.695,5 m2 toplam inşaat alanı üzerinde yükselecek. 4.250 metrekare peyzaj alanı bulunan projemizde metrekare fiyatları 8 bin TL’den,daire fiyatları ise 500 bin TL’den başlıyor. Tapularımız hazır. Şirket bünyesinde vade farksız 24 ay taksit, banka kredisi ve peşin ödeme şeklinde satış opsiyonlarımız bulunuyor. Kredi opsiyonumuz Ziraat Katılım Bankası garantörlüğünde yürütülüyor. Projemizi 1 Ekim 2023’te teslim etmeyi planlıyoruz ancak erken teslim geleneğimize uygun olarak, bu tarihi daha da öne çekebiliriz.”

Alya 4 Mevsim’de sosyal alanlar

Projenin sosyal donatıları şöyle:

  • Peyzajlı yeşil alanlar
  • Lobi
  • Fitness salonu, sauna, hamam, buhar odası
  • Özel günler için etkinlik odası
  • Kapalı yüzme havuzu
  • 157 araç kapasiteli kapalı otopark
  • 7/24 güvenlik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz