Amine Gülşe, Kardeşi Şahan’a İsviçre’den Ev Aldı

Arsenal’in yıldızı Mesut Özil’le evlilik hazırlıkları yapan Amine Gülşe, kardeşi Şahan’a İsviçre’den ev satın aldı.

Arsenal’in yıldızı Mesut Özil’le evlilik hazırlıkları yapan Amine Gülşe, önce kardeşini ‘ev’lendirdi. Bir ayakkabı markasının reklamlarında yer alan güzel oyuncu, buradan kazandığı parayla kardeşi Şahan’a ev aldı.

Sevgilisi Stefanie Duarte ile evlilik hazırlıkları yapan kardeşine İsveç’ten 150 bin dolara (yaklaşık 600 bin TL) mütevazı bir villa alan oyuncu Amine Gülşe, vefalı bir abla olduğunu da gözler önüne serdi.

Bu arada Amine Gülşe’nin kardeşi Şahan Gülşe ile Mesut Özil de oldukça iyi anlaşıyor.

 – Amine Gülşe Kimdir

Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil ile yaşadığı beraberlikle sık sık medyaya konu olan Amine Gülşe, 1993 yılında İsveç’te dünyaya geldi.
Çocukluk yılları İsveç’te geçen güzel oyuncu liseyi de orada tamamlayarak Türkiye’ye döndü. 21 yaşında İsveç doğumlu Amine Gülşe Miss Turkey 2014 yarışmasına İzmir’den başvuru yaptı ve yaklaşık 250 adayın arasından seçilerek yarışmanın 22 kişilik finalinde yer almaya hak kazandı.

Finalde birbirinden iddialı 22 diğer rakibinin arasında sıyrılarak tacını takan Amine Gülşe 21 Yaşında 1.78 boyunda Elidor Miss Turkey 2014 güzellik birincisi olmayı başardı. Bir dönem Star Tv’de yayınlanan güzellik yarışması programında Kadir Doğulu ile sunuculuk yaptı. 2014 yılında Türkiye’yi tüm dünyada temsil etmek adına Miss World dünya güzellik yarışmasına katıldı. Ancak yarışmada dereceye giremedi.

Kaynak: Takvim Gazetesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz