Anatolia Tile Porselen Seramik Fabrikası Üretime Geçiyor

Anatolia Tile Porselen Seramik Fabrikası

Anatolia Tile’ın, İzmir Aliağa’da yaptığı Türkiye’nin en büyük yatırımı olan 205.000 m2’lik  Porselen Seramik Fabrikası, üretime geçiyor.

Anatolia’nın yenilikçi yaklaşımı, yüksek kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı hizmet anlayışı, Türkiye’nin sanayi sektöründeki liderliğini sürdürmesinde önemli bir rol oynayacak. Ayrıca ülke ekonomisine ve sanayi sektörüne büyük bir katkı sağlayacak. Bu yatırımın ardından, Anatolia Tile porselen ürünlerinin yurtiçi distribütörü olarak Sra Stone Gallery ile iş birliği yapmaya karar verdi.  Sra Stone Gallery, doğal taş ve porselen ürünleri konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir ve sektörde lider bir konuma sahiptir.

Anatolia Tile ve Sra Stone Gallery, müşterilerine daha kaliteli ve estetik ürünler sunmayı hedefliyorlar. Bu iş birliği ile birlikte, porselen ürünlerinde daha geniş bir ürün yelpazesi sunulacak ve müşterilerin ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verilecektir.

Yakın zamanda, üretimlerin başlaması ile birlikte yeni ürünleri  ve kampanyalar hakkında detaylı bilgileri paylaşacağız. İki şirketin birlikte yürüteceği projeleri heyecanla bekliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz