Arda Turan, Mandarin Oriental’deki 30 Milyon TL’lik Villayla İlgileniyor

Sütlüce
İstanbul Sütlüce'de yıkılan binanın sakinleri Arda Turan ve kardeşi Okan Turan hakkında İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

Arda Turan’ın 2 ay önce anne olan eşi Aslıhan Doğan Turan’a doğum günü hediyesi olarak villa alacağı konuşuluyor. Turan, önümüzdeki yazı eşi ve oğluyla daha rahat geçirebilmek için Bodrum’dan 30 milyon TL’lik bir villa ile yakından ilgileniyor.

Ünlü futbolcu Arda Turan,  2 ay önce anne olan eşi Aslıhan Doğan Turan’ın 33’ncü yaş günü için önceki akşam sürpriz parti organize etti. Partiye 40 kişi katıldı. Turan eşi için iki katlı ve çiçekli bir pasta yaptırdı. Dilek tutup mumları üfleyen Aslıhan Turan’ı Arda Turan, alnından öperek tebrik etti.

Mekanı gece yarısından önce terk eden çift, çıkışta objektiflere poz verdi. Kısa sürede eski formuna kavuşan Aslıhan Turan, “Eşim yakın arkadaşlarımızla güzel bir organizasyon yapmış. Hamza Arda uyanmadan evimize dönüyoruz” dedi.

Milyonluk jest

Takvim’de yer alan habere göre; bu arada ünlü futbolcunun, hem eşine yaş günü jesti olarak hem de oğullarıyla yaz aylarını daha rahat geçirebilmek için Aslıhan Turan’ın çok sevdiği Bodrum’dan villa arayışına girdi. Arda Turan, konuşulanlara göre Cennet Koyu’ndaki Mandarin Oriental’de bulunan 30 milyon TL değerindeki bir villayla yakından ilgileniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here