arsaVev Yatırımcılarını Arsa Sahibi Yapıyor

arsaVev, Foça ve Yalova’da arsa sahibi olmak isteyenlere çok cazip fırsatlar sunduğu kampanyalarını duyurdu.

Ege Bölgesi’nin son dönemde en çok rağbet gören yerleşim yerlerinden Foça, saf kalabilmiş doğası, denizi ve tarihi ile eşsiz bir cennet olarak biliniyor. arsaVev son kampanyası ile Foça ilçesinde doğayla iç içe, deniz manzaralı bir yaşam vaat ediyor.

Kampanya kapsamında arsaVev, Foça’da deniz manzaralı, sahile 3 dakika mesafede olan  arsalarını 270.000 TL peşinat ve 24 aya varan vade ile yatırımcılarına sunuyor. arsaVev’in satışa koyduğu imarlı ve tapusu hemen teslim edilen arsalarda altyapı ve sosyal imkânlar da arsaVev tarafından yapılacak. Uygun bütçelerle alınan arsalar, yatırımcısına Foça’da bölge fiyatlarının çok altında villa sahibi olmayı mümkün kılıyor.

Evinizin Arsa Payı Sadece 640 Bin TL

İstanbul’daki stresli yaşamına bir es vermek ama İstanbul’dan çok uzaklaşmamak isteyenlerin ilk tercihi Yalova. arsaVev İstanbul’a sadece 20 dakika mesafedeki arsaları için de yeni bir kampanya başlatıyor.

Kampanya ile arsaVev, 640 bin TL’ye sattığı imarlı ve altyapılı arsalarda, yatırımcıların konut sahibi olmasını sağlıyor. Yatırımcılar 24 ay vade imkanı ile arsalarını aldıktan sonra aşamalı konut sistemi ve Sayram İnşaat güvencesi ile, sadece evlerinin maliyetlerini taksit taksit ödeyerek zahmetsizce ev sahibi olabiliyorlar.

Erişilebilir Gayrimenkulün İlk ve Öncü İsmi arsaVev

Gayrimenkul sektöründe 2017 yılından bu yana arsa yatırımlarına çözüm sunan ve bugüne kadar yaklaşık 14 bin tapu teslim ederek 5,4 milyon m2 arsa satışı gerçekleştiren arsaVev, Türkiye’nin gözde lokasyonlarında yatırım gerçekleştirerek altyapısı hazır, imarlı ve hemen teslim arsa imkânları sunmayı sürdürüyor.

arsaVev yetkilileri yeni kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak isteyenleri satış ofislerine davet ederken, yakın zamanda yeni proje duyuruları yapacaklarını da bildiriyorlar.

Kampanyalar hakkında daha fazla bilgi almak için https://arsavev.com.tr  adresini ziyaret edebilir, 444 0 931 numaralı çağrı merkezine ulaşabilir ya da Türkiye’nin her noktasındaki arsaVev satış ofislerine uğrayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz