Artaş İnşaat Yüzde 20 İndirim Kampanyasına 2 Projeyle Katılıyor

Artaş İnşaat

Artaş İnşaat yüzde 20 indirim kampanyasına Avrupa Konutları Atakent 4 ve Avrupa Konutları Başakşehir projeleriyle katılacak.

Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER), İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) ve Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER) konut fiyatlarında Yüzde 20 İndirim Kampanyası başladı. Konut fiyatlarında yüzde 20 indirim kampanyasına ilişkin Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, hükümet tarafından başlatılan olumlu adımlar sonrasında inşaat şirketlerinin de üzerlerine düşen görevi yerine getirdiklerini söyledi.

Çetinsaya, Artaş İnşaat olarak Avrupa Konutları Atakent 4 ve Avrupa Konutları Başakşehir projelerinde yüzde 20 indirim kampanyasına katıldıklarını açıkladı.

İnşaatın lokomotif sektör olduğuna dikkat çeken Çetinsaya, birlik olarak sektörün büyümesini sürdüreceğine ve konut alıcılarına maksimum yatırım imkanı sağlanacağına inandığını dile getirerek kampanya ile sektöre destek veren ve özveri gösteren tüm temsilcilere teşekkür ettiğini aktardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here