Aşçıoğlu Özel Fırsatlarla Ataköy’de Selenium Yaşam’a Davet Ediyor

Selenium Ataköy Projesi

Hemen teslim Selenium Ataköy Projesi’nde “48 ay 0 Faiz” veya “%10 peşinat ve 120 ay için %0,99 Faizli Banka Kredisi”

Selenium Ataköy  Projesi – Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık deneyimin adresi Aşçıoğlu, İstanbul Ataköy’de alışılagelmişin dışındaki mimarisi, ferah yaşam alanları ve geniş sosyal donatılarıyla yaşamın başladığı projesi Selenium Ataköy’deki son 20 daireye özel fırsatlar hazırlayarak Selenium Yaşam’ın bir parçası olmaya davet ediyor. Selenium Yaşam, kalıplaşmış standartların ötesinde bir kalite anlayışını, modern ve inovatif dokunuşlarla birlikte sunarak yaşam standartlarını yükseltiyor.

Yeni Aşçıoğlu Finansman Model ile Selenium Yaşam’a Merhaba 

Bölgenin yaşam için en çok tercih edilen projesi Selenium Ataköy’de son 20 evden birine sahip olmak isteyenler, Aşçıoğlu Finansman Modeli ile “48 ay 0 Faiz” veya “%10 Peşinat ve 120 ay için %0,99 Faizli Banka Kredisi” seçenekleri ile Selenium Yaşam’a hemen merhaba diyebiliyor.  Selenium kalitesini Ataköy’e getiren projede oturanlar, profesyonel rezidans yönetim hizmetleri sunan SE Club’ın sunduğu ayrıcalıklı hizmet dünyasından da faydalanabilecekler.

Hem Kazanacak Hem Yaşam Kalitesini Arttıracak

aşçıoğlu inşaat Selenium Ataköy projesinin bugüne kadar bölgeye kattığı değer ve gelecekte oynayacağı rolü değerlendiren Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Aşçıoğlu, şunları dile getirdi:

“Aşçıoğlu olarak, Ataköy’deki 3 projemizin ilki olarak lanse ettiğimiz ve yaşamın başladığı projemiz Selenium Ataköy ile İstanbul’un protokol yolu olarak bilinen Ataköy Sahilyolu ve D100 Karayolu’nun kesiştiği bir konumda Dünya Ticaret Merkezi ve CNR Fuar Merkezi ile Ataköy Marina’nın yer aldığı bölgeye büyük bir değer kattık. Buradaki kalite artışındaki dönüşümün de öncüsü olduk.

Bu bölge, yakın zamanda açıklanan Atatürk Havalimanı’nın Millet Bahçesi olarak 100 gün içinde projelendirilmesiyle daha da değer kazanacak ve tahminlere göre konut fiyatları da orta vadede ortalama %30 artacak. Tüm dünyada ve özellikle Avrupa’da bu tip sembol parklara komşu projeler her zaman şehrin en değerli projeleri ve bölgeleri oluyor. Yaklaşık 11 milyon metrekarelik alanıyla içinde göletler, eğlence alanları vs. sosyal donatılar yer alarak 1 milyona yakın turist çekmesi beklenen Millet Bahçesi projesine komşu olan Selenium Ataköy’den bugün ev sahibi olunması, yaşam kalitesinin artmasının yanında pirim potansiyeli olarak da ciddi bir fırsat sunuyor.

Selenium Ataköy, mevcut konumunun getirdiği karayolu ve toplu ulaşım imkânları ile bölgedeki AVM ve üniversitelere yakınlığı sayesinde yaşamın merkezi olarak %80’lik doluluk oranıyla bölgedeki markalı konutlar arasında en çok tercih edilen projelerin başında gelmektedir. Tüm bunların dışında, hem proje bazında hem de lokasyon itibariyle değerlendirildiğinde, yeni kampanyamız ile birlikte sunduğumuz vade farksız Aşçıoğlu Finansman Modeli ile son 20 dairenin büyük bir fırsat olduğuna inanıyoruz.”

Panoramik Manzarasıyla Selenium Ataköy

Üç blok halinde bahçeli, loft, 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 321 rezidanstan oluşan Selenium Ataköy, her rezidansın kendine ait geniş balkonları sayesinde ön cephelerde Marmara Denizi’nin engin manzarasını, diğer cephelerde ise 24 saat yaşayan İstanbul’a hâkim bir manzara imkânı sağlıyor. Selenium Ataköy, eliptik mimarisiyle çok daha işlevsel hale gelen cam kullanımı doğrultusunda dairelerde daha fazla ışık, daha geniş mekân algısı ve daha geniş manzara sunuyor.

Selenium Ataköy sakinleri; çok amaçlı spor salonu, squash salonu, pilates stüdyosu, açık ve kapalı yüzme havuzu ve SPA ile sağlıklı bir yaşamın keyfini sürerken kütüphanede kitaplarını okuyabiliyorlar veya özel sinema odalarında film keyfi yaşıyorlar. Rezidansların merkezinde yer alan maksimum gün ışığı kullanımlı galeri alanı otel konforunu projeye getirirken, çocuklar için özel olarak tasarlanan oyun odası ve oyun bahçesi ise ebeveynler tarafından en çok kullanılan alanlar arasındaki yerini alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz