Ataşehir Modern Projesi Mayıs’ta Görücüye Çıkacak

Ataşehir Modern

Lens Yapı tarafından hayata geçirilen Ataşehir Modern Projesi, 43, 35 ve 25 katlı bloklardan oluşan bin 106 daire ve 44 ticari üniteden oluşuyor. Fiyatlarsa 562 bin TL’den başlıyor.

Lens Yapı tarafından hayata geçirilen Ataşehir Modern Projesi, 43, 35 ve 25 katlı bloklardan oluşan bin 106 daire ve 44 ticari üniteden oluşuyor. Fiyatlarsa 562 bin TL’den başlıyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na yürüme mesafesindeki Lens İstanbul Projesi’nin ardından Lens Yapı, şimdi de Ataşehir Modern Projesi için çalışmalara başladı. Proje, Mayıs’ta tanıtılacak.

Aydınoğlu Yapı, Mah İnşaat, Egal İnşaat ve Renium Yapı ortaklığıyla kurulan Lens Yapı, İstanbul’un finans ve yaşam merkezi Ataşehir’de yeni bir konut projesine ev sahipliği yapıyor. Mayıs ayında başlaması öngörülen ön talep satışları öncesinde ise Ataşehir Modern’de fiyatlar 562 bin TL’den başlıyor.

43 katlı Flex Kule, 35 katlı Balance Kule ve 25 katlı Grand Kule’den oluşacak 3 blok olarak projelendirilen Ataşehir Modern, mayıs ayında başlanacak ön talep öncesi yatırımcılarına önemli fırsatlar vaad ediyor.

Adalar, Marmara Denizi ve İstanbul manzaralı

Pendik Kurtköy’de Sahiha Gökçen Havalimanı’na en yakın konut projesi olarak dikkati çeken Lens İstanbul Projesi’ni hayata geçiren Lens Yapı, Ataşehir Modern Projesi ise 34 dönümlük arsada, 150 bin metrekarelik bir inşaat alanı üzerinde planlanıyor.

Şık ve estetik unsurların ön planda olduğu proje, Adalar, Marmara Denizi ve İstanbul manzarasıyla yeni sahiplerine keyifli bir atmosfer sunuyor.

Ataşehir Modern’de daire seçenekleri

Ferah ve modern mimari meydanlarıyla dikkati çeken Ataşehir Modern Projesi, bin 106 daire ve 44 adet ticari ünite olarak hayata geçirilecek. Projede, brüt 78 ve 440 metrekare arasında farklı daire seçenekleri  1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak tasarlandı.

Sosyal Donatı Alanları

Belirli bir kattan ve konumdan sonraki dairelerin Adalar ve deniz manzarasına da hakim olacağı projenin sosyal donatı alanları şöyle:

  • Özel peyzajlı yeşil alanlar, yürüyüş yolları
  • Çocuklar için oyun alanları
  • Açık panaromik yüzme havuzu ve güneşlenme terası
  • Donanımlı fitness merkezi, sauna, hamam, buhar banyosu, spa, yoga stüdyosu
  • Sinema, karaoke ve oyun odaları
  • Kapalı otopark
  • 7/24 güvenlik
  • Yeme-içme mekânları ve alışveriş mağazaları

Mayıs’ta ön talep başlıyor

Projede mağaza, lüks kafe ve restoranların yanı sıra yüzme havuzları, kareoke, yoga, sinema, fitness salonları gibi birçok sosyal donatı alanları mevcut.

Projenin son teslim tarihi ise Mart 2021.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here