Ataşehir’deki WBC LEED Gold Sertifikası İle Dikkatleri Çekiyor

MYC İnşaat tarafından, modern çalışma hayatının tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için kurgulanan Worldwide Business Center, İstanbul’un iş hayatında prestij ve konforun yeni adresi olacak. Kalitesi, Sign Of The City tarafından ödülle tescillenmiş olan iş merkezi, LEED Gold Sertifikasıyla da dikkat çekiyor.

İstanbul’un iş ve finans merkezi Ataşehir’de 19 kat üzerinde yükselen A plus İş Merkezi Worldwide Business Center, çevreci yaklaşımı, estetik duruşu ve son teknoloji ile donatılmış sistemleri ile diğer iş merkezlerinden kolayca ayrışıyor.

MYC Partners tarafından projelendirilen ve yeşil bina olarak tasarlanan Worldwide Business Center, arazinin optimum kullanımı, gün ışığından maksimum fayda sağlayan tasarımı, yapımında geri dönüştürülebilir malzemelerin tercih edilmesi, su ve enerji verimliliği sağlayan mühendislik sistemleriyle LEED Gold sertifikası almayı başaran ender yapılardan biri oldu.

Batı Ataşehir’de toplam 28 bin m2’lik alana sahip olan 19 katlı iş merkezinin kalitesi, gayrimenkul sektörünün en prestijli ödülü olan Sign Of The City’de En İyi Tamamlanmış Ofis Projesi Kategorisi’nde de tescillenmişti.

Fark yaratan mimarisi ile dikkat çeken Worldwide Business Center, modern çalışma hayatının tüm ihtiyaçlarına aynı anda cevap veriyor. Akıllı iklimlendirme, yangın algılama ve ihbar sistemleri, bilgi güvenlik sistemleri bulunan bina, fiberobtik altyapı, acil anons sistemi, enerji, aydınlatma ve bina otomasyon sistemleri gibi pek çok teknoloji ile donatılmış.

Batı Ataşehir’de, Finans Merkezi’ne komşu ve toplu ulaşım hatlarına sadece 20 metre mesafede bulunan Worldwide Business Center, TEM’e 1 km yakınlıkta; E-5’in hemen kenarında konumlanıyor. Ofis ve perakende alanlarıyla global markaların da ilgisini çeken iş merkezinde 350 m2’den başlayan ofis seçeneklerinin yanı sıra 3 bin m2’lik perakende alanları da bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz