Artaş İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Avrupa Konutları Çamlıvadi Projesi satışa çıktı. Projedeki konutların fiyatı 1 milyon 50 bin TL’den başlıyor.

Kağıthane Arıcılar’da yükselen Avrupa Konutları Çamlı Vadi projesi 26 bin 648 metrekare arazi üzerinde hayata geçiriliyor.

Toplam 463 adet konuta yer verilecek olan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tipleri bulunuyor.

111 bin 413 metrekare inşaat alanına sahip proje, 9 bloktan oluşuyor.

Avrupa Konutları Çamlıvadi projesinde 2 adet kapalı havuz, 1 adet süs havuzu ve 1 adet açık havuzun yanı sıra 715 araç kapasiteli otopark da bulunuyor. Projede yer alan 43 metrekare büyüklüğe sahip 1+1 dairelerin fiyatları 1 milyon 50 bin TL’den; 66 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 500 bin TL’den başlıyor.  Proje, Kağıthane Devlet Hastanesi’nde 3 kilometre, TT Arena Stadına 2 kilometre, Arıcılar Gölyayla Camisine 60 metre, İstanbul Havalimanı’na ise 23 kilometre uzaklıkta yükseliyor. Avrupa Konutları Çamlıvadi projesi aynı zamanda Kağıthane Deresi’ne 125 metre, Alibeyköy Barajı’na 3000 metre, Haliç’e 4500 metre mesafede bulunuyor.

Avrupa Konutları en yeni projesi ÇamlıVadi ile şehrin ve ormanın kesiştiği noktada… Kağıthane Arıcılar’da konumlanan proje; bir yanında orman ile huzuru, diğer yanında TEM otoyolu ile ulaşım kolaylığını bir arada sunuyor. İnşaatı süren ve İstanbul Havalimanı’na ulaşacak M11 metro hattının Hasdal istasyonuna yakın konumda. İstanbul’un en sevilen, en çok tercih edilen yaşam ve alışveriş merkezi Vadistanbul da projeye yakın bir noktada konumlanıyor. Hem Avrupa Konutları hem Vadistanbul’un mimarı Artaş İnşaat, Avrupa Konutları ÇamlıVadi ile bölgeye yepyeni bir yaşam alanı kazandırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here