Avrupark Hayat Projesi Vitrine Çıktı

Avrupark Hayat 220 bin Liradan başlayan lansman fiyatlarıyla satışa sunuldu.

Avrupark Hayat projesinde lansman satışları 26 ekim 2017’de gerçekleştirilen basın toplantısıyla birlikte başladı.

Emlak Konut‘un Esenyurt Hoşdere Bahçekent mevkii Hadımköy Yolu üzerinde bulunan 42 bin metrekarelik arsası üzerinde gelir paylaşımı usulüne göre 700 milyon TL yatırım değeriyle Cihan İnşaat tarafından hayata geçirilecek Avrupark Hayat projesinde 3 ile 13 kat arasında toplam 12 blokta 1095 daire ve 81 adet ticari mağaza inşa edilecek.

Avrupark Hayat’ta kat planları, sosyal alanlar, teslim tarihi  ve konumu

Konut teslimlerinin 36 ay sonra ekim 2020’den itibaren başlaması planlanan projede büyüklükleri 63 ile 206 metrekare arasında değişen 1+1’den 4+1’e kadar değişen farklı kat planında daireler yapılacak.

Uydukent olarak planlanan bölgede sağlık kompleksleri, eğitim kurumları bulunuyor. İçinde göletler, yürüme ve spor alanları, piknik yerleri bulunan 160 bin metrekarelik bir şehir parkı projeye çok yakın bir konumda bulunuyor. 81 dükkandan meydana gelen çarşıda günlük ihtiyaçlar karşılanırken alışveriş imkânları da olacak. Sosyal donatı alanları arasında hem açık hem kapalı yüzme havuzu, çocuklar için ayrı yüzme havuzu, fitness salonu, Türk hamaı, sauna, futbol sahası, basketbol ve voleybol sahası, kreş, kapalı otopark alanları ve 7/24 güvenlik bulunuyor.

Bölgede yapımı devam eden metro hattı, Silivri banliyö tren hattı, üçüncü havalimanı gibi projeler tamamlandığında yatırımlar daha değerli hale gelecek. Projeden TEM Otoyolu’na, Kuzey Marmara Otoyolu’na kolay bağlantı sağlanıyor.

Avrupark Hayat projesinde satış fiyatları ve ödeme planları

Projede metrekare satış fiyatları 3 bin 200 liradan ve konutların satış fiyatları da 220 bin TL’den başlıyor.

Basın toplantısında bir konuşma yapan Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yavuz Pala; bölgedeki bir önceki projeleri olan Avrupark Bahçekent’te kendilerinden konut satın alan müşterilerinin çoğunun banka kredisi kullanımıyla evlerin maliyetinin artmasını istemediklerini gördüklerini ve o projede firma bünyesinde devreye aldıkları yüzde 25 peşin 30 ay vade farksız ödemenin büyük ilgi görmesi üzerine yeni projelerinde de 30 kasım 2017 tarihine kadar devam edecek olan biz bize yeteriz kampanyasıyla bu sefer vadeyi de artırarak yüzde 25 peşin 42 ay vade farksız ödeme avantajı sunduklarını söyledi. Projeden peşin alım yapmak isteyenler için fiyatlar üzerinden yüzde 5 indirim yapılıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here