Ayda ve Robbie Williams Beverly Hills’teki Evlerinin Kapılarını Açtı

Ayda ve Robbie Williams çifti Beverly Hills’teki evlerinin kapısını Elle dergisine açtı. 25 bin metrekarelik evin 10 yatak odası bulunuyor.

Ayda ve Robbie Williams çifti Beverly Hills’teki evlerinin kapısını Elle dergisine açtı. Çocukları ve besledikleri hayvanlarla büyük bir aile olduklarını söyleyen çift, dekorasyon tercihleri ile ilgili konuştu.

Hürriyet Gazetesi’nde yer alan habere göre; Kaliforniya doğumlu oyuncu Ayda Field Williams ve eşi, İngiliz pop ikonu Robbie Williams, 2015 yılından Beverly Hills’ten satın aldıkları bu ev için herhangi bir düzenleme yapmadan, önce fazlalık yapan her şeyi ortadan kaldırmaları gerektiğini düşünüyolardı.

Geçen yıl Robbie’nin yanında jüri üyesi olarak The X Factor’a katılan Ayda “Gösterişli bir evimiz olsun istemedik. Eskiye dönük ve canlı, daha basit bir ortam yaratmayı arzu ettik” diye konuştu.

Evin dekore edilmesine nasıl yardımcı olduğu ile ilgili konuşan Los Angeleslı tasarımcı Cliff Fong, “Evi sadeleştirmek ve daha bağımsız kılmak için bazı rötuşlar yapmamız gerekti. Abartılı Beverly Hills stilinden özellikle kaçındık” dedi.

8 KÖPEK, 2 KEDİ, 1 KAPLUMBAĞA VE 3 ÇOCUK

Tasarımcı Fong, açıklamalarına şu şekilde devam etti: ”10 yatak odalı, 25 bin metrekarelik bu mekanı ev haline getirmek, boş bir tuval üzerinde çalışmak misali, yeni bir hayata başlamak gibi. Sekiz köpek, iki kedi, bir kaplumbağa ve üç çocukla birlikte Ayda ve Robbie’nin herkesin uyum sağlayabileceği, özgür bir yer olmasına ihtiyaçları vardı.”

SAKİN VE SEVGİ DOLU ZAMANLAR BENİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ

Robbie Williams “Büyük bir ailemiz ve kalabalık bir takımımız var” dedi ve Ayda Field Williams, evin “bir ailenin yaşayabileceği, eğlenebileceği ve rahat nefes alabileceği, hiçbir şeyin aşırı olmadığı bir yer olması gerektiğini” ifaderek “Tam kapasite çalışıyoruz” açıklamasında bulundu.

Fong, en önem verdiği şey olan konfora odaklanıp Ayda’nın 20. yüzyıl Avrupası sevgisini, Ayda ile Robbie’nin (Banksy, David Hockney ve Andy Warhol eserlerini içeren) sanat koleksiyonunu düşünerek evi eğlenceli parçalarla da tamamlamış. Geniş odalarından biri, B&B Italia’dan birkaç Tufty-Time kanepe, Fong’un özel antika showroom’u olan Galerie Half’tan bir Jean Prouvé masa, bir Fabricius & Kastholm sandalye; Ayda’nın açık artırmadan satın aldığı Gio Ponti koltuklar ve Warhol’ın İnekler serisinin üç adet baskısını kapsıyor.

Fong burası için “Geniş mekan daha çok bir aile odası gibi. Rahat ve biraz da seksi ama aynı zamanda çocuklara da uygun” dedi.

Yüksek tavanlı oda kullanışlı olduğu kadar estetik; çift ve ailesi için aynı zamanda mükemmel bir oyun alanı. Robbie, “Uzun süren bir iş seyahatinden döndüğümde ailece geçirdiğimiz sakin ve sevgi dolu zamanlar benim için çok kıymetli” ifadelerini kullanıyor.

Ayda, evin ışıktan uzak kalan yerlerini “dünyaya bağlı tutan” unsurların orta yüzyıla ait mobilyalar ve pop art olduğunu söyleyip devam ediyor; “Birçok şeyin tuhaf bir yorumlaması var.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here