Bakyapı Prestij Koru Projesi 

Bakyapı Prestij Koru Projesi 

BAKYAPI Bursa’nın kalbinde yer alan PRESTİJ KORU projesiyle tek seferde 59 bloktan oluşan 2500 konut inşa edilecek. Proje ile Türkiye’nin en güzel şehirlerinden Bursa’nın çehresi daha da yenilenecek.

İmza attığı projeleriyle konut ve gayrimenkul alıcılarını kazançlı yatırım sağlayan prestijli yaşam alanları ile buluşturan Türkiye’nin lider inşaat firmalarından BAKYAPI, yeni yatırımlarıyla gayrimenkul ve inşaat sektöründeki yükselişini sürdürüyor. Bursa’dan Türkiye’ye açılan BAKYAPI, dev projeleriyle Türkiye’ye yeni prestijli bölgeler kazandırmaya devam edecek. Bursa’nın en büyük kentsel dönüşüm projesini hayata geçirmeye hazırlanan BAKYAPI tek seferde 2500 konut üretecek.

BAKYAPI Veysel BakgörBAKYAPI Yönetim Kurulu Başkanı ve GYODER Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Bakgör Bursa ve çevresinde inşaat ve gayrimenkul sektörüne canlılık kazandıracak yeni projelerini açıklamak üzere basın mensuplarıyla İstanbul Beşiktaş Shangri-La Bosphorus Otel’de bir araya geldi.

Bakyapı Prestij Koru Projesi Tek Seferde 2500 Konut Üretecek

BAKYAPI Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, şehir merkezinde gerçekleşecek Bursa’nın en büyük kentsel dönüşüm projesinin isminin “PRESTİJ KORU” olarak belirlendiğini açıkladı. Bakgör,  Bursa’nın çehresini modern bir yüze kavuşturacak olan proje ile ilgili şu bilgileri verdi:

Bursa Prestij Koru Projesi 2500 Konut 59 Blok 365.000 Metrekare İnşaat Alanı 

“PRESTİJ KORU Projemiz Bursa Osmangazi İlçesi Akpınar Mahallesinde yer alıyor. Bursa’nın en büyük kentsel dönüşüm projesi olacak. Toplam 365.000 metrekare inşaat alanına sahip. 59 bloktan oluşuyor. Projemizi tünel kalıp sistemi ile inşa edeceğiz.  Zemin artı 7 katlı olacak. Açık ve kapalı otopark alanları mevcut.. Her bloğun kendi içerisinde sosyal alanları bulunuyor. Projemizde 3+1 ve 2+1 daire tipleri yer alacak. Proje toplam 2500 Bağımsız bölümden oluşuyor. Projenin öne çıkan en önemli özelliklerinden biri de karbon ayak izini azaltan, milli ekonomiye değer katan, güneş enerji sistemi ile kat maliklerinin ortak alan giderlerini azaltacak şekilde tüm blokların çatılarında kurulması olacak.”

Bursa Prestij Koru Projesi Bursa’ya Canlılık Katacak

Veysel Bakgör, projeyle kentin yepyeni modern bir görünüme kavuşacağını söyledi: “PRESTİJ KORU projemizin üzerine titriyoruz. Çünkü bu proje ile ilgili uzun süredir çalışıyoruz. Güzel Bursa’mıza projeyi en iyi haliyle kazandırmak istiyoruz. Bursa’da bugüne kadar yapılan ada bazlı en büyük kentsel dönüşüm projesi. PRESTİJ KORU sadece Osmangazi ilçemizde yer alan Akpınar mahallesine değil tüm kentimize bir canlılık katacak. Yeşil Bursa’nın modern yüzüne önemli bir katkı sağlayacak. 2500 konutlu kentsel dönüşüm projesi Bursa’nın inşaat ve ticari hayatına da destek olacak.”

BAKYAPI GROUP Hakkında

BAKYAPI Bursa2016 Yılında inşaat, gıda ve hizmet sektörlerinde 25. yılını geride bırakan BAKYAPI GROUP, başta Bursa olmak üzere Marmara Bölgesi’ndeki istikrarlı büyümesi ve konut projelerindeki tecrübesi ile benimsediği “HUZURLU YAŞAM ALANLARI” ilkesini çevre duyarlılığı ve insani değerlere duyduğu saygı ile birleştirerek bugüne kadar 6000’e yakın konut inşa etmiştir. 44 tamamlanmış projesinin yanı sıra şu an İstanbul, Bursa, Konya, Sakarya ve Çanakkale’de devam ettirdiği konut projeleriyle çalışmalarına devam eden Bakyapı Group, mimarisinden nitelikli işçiliğine, peyzaj düzenlemelerinden satış sonrası müşteri hizmetlerine kadar üst düzey kalite standartlarını müşteri ve yatırımcısıyla buluşturmanın gururunu yaşamaktadır. Yatırımcısını aldatmayan, hayal kırıklığına uğratmayan ve projeleriyle müşterek fayda sağlama gayesini, nitelikli işçilik uygulamalarıyla pekiştiren BAKYAPI GROUP, Bursa’nın büyüyen lokomotifi olmaya devam edecektir.

 

Bakyapı Bursa’da 2500 Konutluk Kentsel Dönüşümüne İmza Atıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz