Bakyapı’dan Bursa’ya Yeni Yatırımlar

bak yapı bursa

Bakyapı, ’Prestij Gold’, ‘Prestij Park Bulvar’ konut projeleri ve ’Bakyapı Prestij Optimum Alışveriş Merkezi’ projeleriyle yeni yatırımlarına devam ediyor.

Bakyapı, bu yıl da hayata geçireceği yeni projelerle binlerce aileyi ev sahibi yapmayı sürdürecek. Sosyal ve toplumsal değerleri ön planda tutan yaklaşımıyla inşa ettiği ‘Huzurlu Yaşam Alanları’na yenilerini eklemeye hazırlanan şirket, kalkınma hızında Türkiye’den daha hızlı bir gelişim gösteren Bursa’ya yeni projeler kazandırmaya devam edecek. Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör’ün ev sahipliğinde, bugün düzenlenen basın toplantısında şirketin yeni projeleri kamuoyu ile paylaşıldı. Toplantıda yeni projelerin detaylarını basın mensuplarına aktaran Veysel Bakgör, inşaatı süren projeleri ve şirketin faaliyet alanları hakkında bilgilendirmede bulundu.

3 yılda 1 milyar 450 milyon TL’lik yatırım

Yeni yatırım planlamaları hakkında bilgi veren Bakgör, “Bursa Osmangazi’de satın aldığımız 41.000 metrekarelik arazide ‘Prestij Park Bulvar’ ismiyle, iddialı ve prestijli bir projeye daha imza atmaya hazırlanıyoruz. 110 milyon TL’lik arsa yatırımıyla Ruhsatını aldığımız 1.100 konut ve 50 işyerinden oluşan büyük  bir proje daha yapıyoruz. Ayrıca Bursa Nilüfer Çamlıca’da 300.000 milyon TL’lik yatırım değeri olan donanım ve niteliği, yüksek standartla buluşturduğumuz ‘Bak yapı Prestij Gold’ projesine başladık ve hızla üretim devam ediyor. Tüm projelerimizde örnek dairelerimiz ve satış ofislerimiz gezilebilir. Tüm konutlarımızı beyaz eşyadan klimaya tam donanımlı bir şekilde anahtar teslim vereceğiz. Yine Bursa’da 200 milyon TL değerinde ’Bakyapı Prestij Optimum’ alışveriş merkezi projesine başladık ve imalat hızla devam ediyor. Kiralamalar başladı, Kısmet olursa 2019 Nisan ayında açılışını yapacağız. 2017 yılı Nisan ayından itibaren sürdürdüğümüz inşaat çalışmalarıyla birlikte tüm projelerimiz tamamlandığında, 2019 yılı nisan ayı’na kadar 1 milyar 450 milyon TL’lik yatırımla, 300 adedi ticari alan olmak üzere 4 bin 100 adet bağımsız bölümü Bursa’mıza kazandırmış olacağız.”

3 ayda 310 dairenin satışı tamamlandı

Basın toplantısında düzenlenen kampanyayla ilgili bilgiler aktaran Veysel Bakgör, satışlardan memnun olduklarını dile getirdi. Bakgör, “Bakyapı Group olarak satış odaklı kampanyalarımız devam edecek. En son düzenlediğimiz kampanyada konut almak isteyen vatandaşlarımıza 84 ay yüzde sıfır faiz imkanı sunduk. Kampanyamız yoğun ilgi gördü. Şubat ayından bu yana, 3 ay boyunca süren kampanyada 310 dairenin satışını tamamladık” dedi.

Bursa’da büyümeye odaklanacak

Gayrimenkul ve inşaat sektöründe planlı yapılaşmaya yönelik, yatırımcıya prestij ve katma değer kazandıran projeleriyle farklılaşan Bakyapı; devam eden, yapımına başlanan ve hedeflenen projeleriyle öncelikli olarak Bursa’da büyümeye odaklanacak. Bakyapı’nın mevcut projelerinin inşaat çalışmalarının hızla devam ettiğine dikkat çeken Bakgör, şu bilgileri verdi: “Bursa Osmangazi’de hayata geçirdiğimiz Prestij Hayat, Prestij Optimum ve Prestij Elit projelerimizin inşaatı sürüyor.  Prestij Optimum’u bu yılın sonunda, Prestij Hayat’ı 2019’un ortalarında teslim etmeyi planlıyoruz. İstanbul Beylikdüzü’nde yatırımcıya kısa sürede sağladığı yüzde 100’lük kazanç faktörüyle farklılaşan projemiz ‘’İstanbul Prestij Park’’ta  kalan son dairelerimizin satışı sürüyor.”

Huzurlu yaşam alanları

Gayrimenkul ve inşaat sektörüne ‘huzurlu yaşam alanları” kavramını kazandırmanın haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Veysel Bakgör, “Bakyapı’nın en önemli felsefesinden biri olan ‘üst düzey hizmet standardı sunmak” konusunda sürdürdüğümüz kararlı adımlarla marka bilinirliğine, müşteri sadakati ve güvenine ulaşmayı başarmış bulunuyoruz” dedi. Bakgör ‘huzurlu yaşam alanları” felsefesini şu sözlerle açıkladı: “Huzurlu yaşam alanları Sloganıyla geliştirdiğimiz projelerde, İnsan hayatına huzur veren üst düzey konfor sunan birçok detay yer alıyor. Kaliteli malzemelerle inşa ettiğimiz projelerimizde, özel güvenlikli site, Otopark, planlı peyzaj alanları, kapalı bay ve bayan ayrı yüzme havuzları, spor tesisleri, mescit gibi birçok sosyal donatıları bir arada sunuyoruz. Proje geliştirdiğimiz bölgelerde daire satın alma ve kiralama bedelleri yükselirken, arsalar da her geçen gün değerleniyor.’’

Sınırlı imkanı olan kesimi de ev sahibi yapacak

Bakyapı, tüm kesimleri ev sahibi yapmak misyonunu kampanyalarıyla da destekliyor. Prestijli ve huzurlu yaşam alanlarıyla şehrin gelişimine liderlik eden şirket, kampanyalarıyla da tim kesimleri ev sahibi yapmak için kararlı adımlar atıyor. Bu kapsamda ülke çapında başlatılan 84 ay vadeli ulusal kampanyaya Bursa’dan destek veren tek firma olarak öne çıkıyor. Tüm projelerinde ‘vade farklı Bakyapı’dan’ kampanyasında 84 ay vade farksız taksitlendirme seçeneği sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz