Balance Güneşli Yaşam Sokağı Canlandı

KDV İndirimi
Balance Güneşli, tamamlanmış, kaliteli, prestijli ve her geçen gün değerlenen bir projenin tüm avantajlarını sunuyor. Ayrıca yüzde 10 KDV fırsatı da sağlanıyor.

Balance Güneşli’de çalışanların ve Güneşli bölgesinde yaşayanların sosyal ve günlük ihtiyaçlarına yönelik oluşturulan ve sokak kültürünün yaşatıldığı “Yaşam Sokağı”nda markalar yerini almaya başlıyor.

Günlük koşturmacanın stresine kahve seçenekleriyle iyi gelecek konseptler Sokak Kahvecisi, Lavazza Best Coffee Shop ve Starbucks Yaşam Sokağı’nda açıldı. Hem Güneşli ve çevresinde yaşayanlar, hem de bölgenin tek A plus ofis projesi Balance Güneşli’de konumlanan şirketlerde çalışanlar, kahve molalarını artık sokak ve kahve kültürünü en iyi şekilde harmanlayan Yaşam Sokağı’nda verecek.

Yaşamın başladığı ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin birer birer taşındığı Balance Güneşli’de yer alan Yaşam Sokağı’nda,  günün yorgunluğunu atmak, lezzetli molalar vermek için restoran ve kafeler, günlük hayatın getireceği her türlü ihtiyacın karşılanabileceği mağaza ve hizmet noktaları bulunacak.

Balance Güneşli’de çalışması beklenen 1300 orta ve üst düzey yönetici, gerekse bulunduğu bölgenin 2 milyona varan gündüz nüfusu ile bölgenin en hareketli ve dikkat çekici sokağı haline gelecek. 35-890 m2 arasında değişiklik gösteren 43 adet ticari birimin bulunduğu Yaşam Sokağında ziyaretçilerin, peyzaj düzenlemeleri ile gün içinde keyifli zaman geçirilebilecek alanlar da yaratıldı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz