Bambi Yatak’ta Fiyatlar Çok Net

Bambi Yatak sayıları giderek artan yanıltıcı kampanyalara dikkat çekmek için “Artık Fiyatlar Çok Net” başlıklı özel bir kampanya düzenledi.

Sanat eseri yaklaşımıyla yatak tasarlayıp üreten Bambi Yatak, pandemi sonrasında hızla yükselen tüketim talebini çekmek için düzenlenen aldatıcı kampanyaların adeta piyasayı ele geçirmesi üzerine “Artık Fiyatlar Çok Net” başlıklı özel bir kampanya düzenledi. Marka bu kampanyayı, piyasada sıkça rastlanan, duyurulan fiyatın ürünün gerçek fiyatını temsil etmemesi, hatta bir tek taksit tutarının tam fiyatmış gibi yansıtılması gibi tüketiciyi yanıltan kampanyalara tepki olarak geliştirdi. Bambi Yatak, kampanya sürecini desteklemek ve dürüst alışverişe örnek olmak üzere Fornea, Pineda ve Oviedo yataklarını, 31 Ağustos 2022 tarihine kadar KDV dahil olarak duyurulan net fiyatlardan satışa sunuyor. Bambi Yatak mağazalarını veya www.bambi.com.tr web sitesini ziyaret edenler, fiyatını tam olarak bildikleri yatakları iç huzuruyla satın alabilecekler.

Oviedo, Pineda, Fornea, üçünün de fiyatı çok net!

Oviedo yatak 8,5, Pineda ve Fornea ise 9 sertlik derecesiyle klasik uyku konforunu temsil ediyor. Her üç yatak da nanoteknolojik örme teknolojisi ürünü, her mevsime uygun, yumuşak tuşeli kumaşa sahip. Yine üç yatakta da kuştüyü süngerden daha yumuşak ve yüksek esnekliğe sahip Hypersoft Sünger kullanılmış. Bu özel sünger, kolayca beden şeklini almaya yardımcı oluyor ve tene yumuşak, kadifemsi bir dokunma hissi veriyor. Pineda ve Fornea yataklarda kullanılan bonel yay sistemi, vücut ağırlığının yoğunlaştığı bölgelerde çökme olasılığını azaltıyor, uyku ve dinlenme konforunu artırıyor. Oviedo’da ise paket yay sistemi mevcut. Paket yay sistemi ses yalıtımının yanı sıra vücut basıncının yatağa eşit dağıtılmasını, omurga şeklinin doğru pozisyonda kalmasını sağlıyor. Ayrıca eşler uyku sırasında birbirlerinin hareketlerinden daha az etkileniyorlar.

www.bambi.com.tr/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz