Banyo Dekorasyonunda Yeni Trend Gri ve Beyaz

ISVEA markası son dönemin dekorasyon trendinin gri beyaz banyolar olduğunu belirtiyor.

ISVEA markasının dünyaca ünlü tasarımcısı Ettore Giardano, son dönemin dekorasyon trendi olan gri beyaz banyoları anlattı.

Siyah kadar koyu olmayan ve böylece beyazla daha yumuşak bir birlikteliğin ortaya çıkmasını sağlayan gri sayesinde şık, sade ve temiz görünümlü dekorasyonlara imza atmak mümkün. Gri ve beyazla kullanılabilecek o kadar çok renk var ki, bu sayede banyoda birbirinden farklı yüzlerce çeşit aksesuar kullanılabilir.

Gri beyaz banyolara her renk uyum sağlayacağı gibi, ahşap ve doğal malzemeler de tereddütsüz kullanılabilir. Ahşap ya da hasır eşyalara yer vermek banyoya sıcaklık katar. Son dönemin banyo modası bitkiler ya da renkli duvar tablolarından da rahatlıkla yararlanılabilir.

Grinin onlarca tonu var, seçenek çok
Grinin banyo için ideal renklerden biri olmasının başlıca nedenlerinden biri, açık duman renginden metalik koyu griye uzanan farklı gri tonları ile pek çok kombinasyon şansının olmasıdır. Ortaya çıkan kontrast gözü yormadan banyoya derinlik ve hareket katacaktır.

Beyaz ve gri şans ve tasarruftur
İkinci olarak beyaz ve grinin uyumu büyük bir avantajdır. Banyoda rahatça beyaz mobilya ve gri seramik kullanılabilir. Beyaz ve gri yan yana oldukça ideal bir fon rengi oluşturur. Böylece yıllar içerisinde banyoda çeşitli renkte aksesuarlar deneyerek yeni banyolar oluşturulabilir. Beyaz ve gri banyoda yenilik yapmak isteyenler için her zaman büyük bir şans ve tasarruf örneğidir.

Parlak ve metal yüzeyler ile ışıltılı banyolar
Gri ve beyaz birlikteliği dekorasyonda mesafeli bir görüntü verebilir. Ancak temizliğin ve steril bir görünümün önem kazandığı banyolarda bu ikili olumlu sonuçlar doğurur. Küçük banyolarda koyu rengin yani gri rengin zeminde, beyazınsa duvarlarda kullanılması daha avantajlıdır. Banyoda parlak ve metal yüzeylere yer vererek gri beyaz bir banyoda ışıltıyı artırmak da mümkün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz