Barratt London Belmond House’un Lansmanını Gerçekleştirdi

Barratt London Belmond House

Barratt London, Wembley Park Gardens’taki hızla satılan ve büyük başarı gösteren ilk etabın ardından ikinci etap olan Belmond House’un lansmanını gerçekleştirdi.

Projenin ilk etabı Pullman House’un sadece 10 ay içinde %80’inden fazlasının satılmış olması nedeniyle bu etaptaki konutların da yüksek talep görmesi bekleniyor. Wembley Park Gardens, Londra’nın kuzeybatısında ikonik bir kültürel merkez olan Wembley Park’ın kalbinde inşa edilmekte olan yeni bir sembol yapı olarak öne çıkıyor.

16 katlı Belmond House, £399,000‘den başlayan fiyatlarla satışa sunulan 111 adet bir ve iki yatak odalı daireden oluşuyor. Konut sakinleri, kapıcı hizmeti ve site boyunca uzanan peyzajlı bahçelerden yararlanabilecek. Projenin daha geniş kapsamı tamamlandığında, 302 adet bir ve iki yatak odalı daireden oluşan bir koleksiyon piyasaya sunulacak ve yatırımcıların yeni bir konut satın almasına olanak sağlayacaktır. Dahası, JLL’ye göre Wembley’de son 10 yılda %57’lik bir fiyat artışı ve son 5 yılda %49’luk bir kira artışı yaşandı ki bu da bölgeyi harika bir yatırım fırsatı haline getiriyor. İlk site sakinlerinin Belmond House’a 2027 baharından itibaren taşınması bekleniyor.  

Konut sakinleri, farklı yüksekliklerdeki beş binadan oluşan sitede açık plan düzeni, tavandan tabana pencereler ve her daire için ayrı özel alanın yanı sıra bol miktarda doğal ışığın keyfini çıkaracak ve yoğun şehir hayatından uzaklaşmak için ideal bir alana sahip olacaktır.

Wembley Park Metro İstasyonu’nun yanı başında eski bir otopark alanında inşa edilmekte olan site, Jubilee ve Metropolitan hatları üzerinden Londra’nın merkezine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşma imkânı sunuyor. Bond Street’e 16 dakikada, King’s Cross’a yaklaşık 21 dakikada ve Doğu Londra’daki Liverpool Street’e yarım saatten kısa bir sürede ulaşılabiliyor. Bununla birlikte, yakındaki Wembley Stadyumu İstasyonu’ndan kalkan trenler, İngiltere kırsalında yer alan Oxford, Bicester Village ve Gerrards Cross’a doğrudan bağlantılar sağlıyor.

Barratt East London Satış ve Pazarlama Direktörü Yolanda Jacob görüşlerini paylaştı: “Başarılı bir ilk etabın hemen ardından Belmond House’u piyasaya sunduğumuz için çok mutluyuz. Wembley, Barratt London olarak geçmiş deneyimlerimizi kanıtladığımız bir bölge; Wembley Park Gate ve No. 10 Watkin Road’daki önceki sitelerimiz özellikle ilk kez ev alanlar tarafından hızla satın alındı. Wembley oldukça hareketli bir bölge; The Troubadour’da tiyatro izlemek, bölgenin ikonik stadyumuna gitmek veya bölgedeki çok sayıda restoran ve mağazanın tadını çıkarmak olsun, her zaman bir şeyler oluyor. Bölgenin gelecekteki sakinleri her zaman yapacak bir şey bulabilecekler.”

Wembley Park Gardens ile ilgili daha fazla bilgi almak için  Park www.barrattlondon.com adresini ziyaret edebilir veya 0330 057 6666 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Barratt London Hakkında

Barratt London, Başkent Londra’da 40 yılı aşkın deneyime sahip, her yıl yaklaşık 2.000’e kadar konut teslim eden, pazar lideri bir gayrimenkul geliştiricisidir. Barratt London, rakipsiz bir müşteri deneyimi sunmaya ve tüm Londralılar için olağanüstü evler geliştirmeye kendini adamıştır. Tüm Londralılar için Başkent genelinde konutlar sunan geniş bir konut geliştirme portföyüne ve ortaklıklara sahibiz. 

Barratt Developments Plc Hakkında

1958 yılında kurulmuş olan Barratt Developments PLC ülkenin en büyük konut üreticisidir. Barratt, yüksek kaliteli konutlar inşa etmeye kendini adamıştır ve bu yıl üst üste on dokuzuncu kez diğer tüm konut üreticilerinden daha fazla NHBC Pride in the Job Quality ödülü almış ve üst üste on dördüncü kez HBF memnuniyet anketinde müşterileri tarafından 5 yıldızla ödüllendirilmiştir. Daha fazla bilgi için www.barrattdevelopments.co.uk adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz