Başkent’te Geniş Daire Arayanlara: Portova Projesi

Portova Projesi

Ankara Keçiören’de hayata geçirilen Portova Projesi, geniş daire arayanlara sadece 4+1 planlarıyla bekliyor.

Ankara Keçiören Ovacık mahallesinde yapılan Portova projesi Aksa İnşaat imzası taşıyor.

Bölge bilindiği üzere kentsel dönüşüm çerçevesinde önemli adımların atıldığı ve yeni alt yapısıyla birlikte dikkatleri üzerine çeken bir konumda.

Alışveriş merkezine ve çevre yoluna yakın mesafede olması günlük hayatı kolaylaştıran faktörler arasında yer alıyor. Keçiören’in yoğun trafiğinden ve kalabalık şehir hayatından sıyrılıp kendinizi daha sakinliğe ve trafiğin az olduğu bir bölgeye atmak istiyorsanız Portova projesi sizin içinde ideal bir seçenek olabilir. Proje içerisinde toplamda 92 adet daire bulunuyor ve dairelerin hepsi de 4+1 büyüklüğüne sahip.

Projede sosyal alanlar

Konutlar içerisinde konfor ön planda tutulmuş ve net 165 metrekarelik bir oturum alanı mevcut. Keçiören Ankara’nın metropol ilçeleri arasında bulunuyor. Projenin kapsadığı alana baktığımızda ise 5,656 metrekarelik bir büyüklük söz konusu. Sosyal donatılar bakımından da oldukça yenilikçi ve zengin bir proje diyebiliriz.  Sosyal donatılarda açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları,  fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark.
Projenin geneline baktığımız da konutlar içerisinde yedi metrekarelik bir çamaşır odası bulunuyor. Bunun yanı sıra konutlar akıllı ev sistemleriyle donatılmış ve klima mevcut.
Projenin teslim tarihi ise Haziran 2019 olarak belirlenmiş. Proje tamamlandıktan sonra yatırımcı ve oturumcusuna % 20 oranında bir kazanç sağlayacak.

Portova Projesi fiyatları

Portova projesinde kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. Projenin kiralık kazanç fiyatlarına baktığımız da ise 2 bin ile 2 bin 500 TL arasında fiyatlar var. Projede daire fiyatları ise 450.000 TL’den başlıyor.

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz