Ben Ev Ve Miras Beklemiyorum

Dilan Çıtak

Genç şarkıcı Dilan Çıtak ve babası İbrahim Tatlıses arasında sular durulmadı. Ev yüzünden tartışan ikiliden Çıtak, babasına “Çocuk evrakla yapılmıyor hislerle yapılıyor, yani gerçekten bir his varsa ortada evrak geç geldi çok getirildi denmez” şeklinde tepki gösterdi.

Sözcü’den Emre Çevik’in haberine göre; Çıtak, bu açıklamasından sonra “Bize evrak gönderecekti, göndermedi o yüzden evi alamadı. Ona İstanbul’da ev vereceğim” diyen İbrahim Tatlıses’in açıklamalarına yanıt verdi. Çıtak, şöyle konuştu:

“Ben başkaları gibi gidip koşup notere evrakları hemen vermedim, başkaları koşup gitmişler, ben geç göndermiş olabilirim, keşke koşup gitseydim ve hayır kurumuna bağışlasaydım”

Konuya ilişkin bu açıklamalarda bulunan, Dilan Çıtak, “Ben ev bekliyormuşum gibi bir açıklama olmuş ama ben ev miras beklemiyorum. çocuk evrakla yapılmıyor hislerle yapılıyor, yani gerçekten bir his varsa ortada evrak geç geldi çok getirildi denmez, bu çok mazeret gibi gelmiyor bana, evrağın geç getirilmesi bir tek bana mı denk gelmiş” diye konuştu.

Tatlıses, sözlerini şöyle sonlandırdı:

“Ben kalkıpta bir şeylerin peşine düşmedim, bana göre Sezar’ın hakkı Sezar’ındır. İnsanın salak yerine konması yanlış, adaletli olmak lazım, babam herkese çok yardımsever bir insandır yanındaki yardımcılara kadar verilen ev 23 sene sonra barıştım denilen çocuğa verilmiyorsa evrak bana suni geldi diyebilirim.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz