Beykoz’un Lüks Konut Pazarında Zirveye Koştular

Keller Williams Ekol Beykoz

Kurumsal emlak zincirlerinin başında gelen Keller Williams,  22 bölgedeki 3 bin danışmanıyla gayrimenkul satışında rekabeti ateşliyor. Markanın 2022 yılında belirlediği “En üretken danışmanlar” listesinin ilk 5’inde Beykoz bölgesi ofisi Kw Ekol’ün 3 danışmanı birden yer aldı. Ekip iki yıldır üst üste zirveye adını yazdırıyor.

Türkiye’de profesyonel ve kurumsal emlak zincirlerinin başında gelen Keller Williams (Kw),  22 bölgedeki 3 bin danışmanıyla gayrimenkul satışında rekabeti ateşliyor. Markanın satış performansını katlamaya yönelik etkinliklerinden olan Yılın En Üretken Danışmanları listesinin 2022 yılı zirvesinde Beykoz Bölge Müdürlüğü Kw Ekol ekibinden 3 isim birden yer aldı. 85 gayrimenkul danışman ortağı ile İstanbul ve Beykoz bölgesinde ağırlıkta hizmet veren Kw Ekol ekibi, Acarkent, Beykoz Konakları, Boğaz Hattı ve Ömerli bölgelerindeki satış performansları ile 2022 yılında listenin birincilik, dördüncülük ve beşincilik sırasına adlarını yazdırdılar.

KW Ekol bünyesinde çalışan Murat Acar 1.liği, Volkan Sarıkaya 4. lüğü, Erhan Gencer 5.’liği alarak önemli bir başarıya imza atarken, Kw Ekol ekibinden Murat Acar’ın bir önceki yıl da ilk sırada yer alması dikkat çekti.

Keller Williams Ekol Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Kw Ekol Yönetici Ortağı Ahmet Kurşunlu zirveye koşan bir ekiple çalışmaktan dolayı gurur duyduklarını söyledi. Ahmet Kurşunlu, takım bilinciyle çalışmanın, portföy paylaşmanın, düzenli eğitim almanın ve teknolojiyi verimli kullanmanın başarının altında yatan nedenler olduğuna işaret ederek, “Bunlar zaten Kw kültürünün de birer parçası. Biz uzmanı olduğumuz Beykoz bölgesini iyi tanıyor olmanın da avantajı ile üst düzey bir performans sergileyebiliyoruz” dedi.

“Lüks konutlar bizden sorulur”

Bölgenin lüks konut pazarında paylaşımcılıkla en hızlı satışları gerçekleştirdiklerini belirten Ahmet Kurşunlu “Lüks konut pazarı bizim ekipten sorulur demek yanlış olmaz” diye konuştu.

KW kültürünün en yeni ve genç ekip arkadaşlarında bile kendisini hissettirdiğini anlatan Kw Ekol Yönetici Ortağı Ahmet Kurşunlu, “Örneğin Kw’nin Genç Profosyeneller ödülü de var. O kategoride de 1. ve 2. ekibimizden çıktı. Murat Acar ve Volkan Sarıkaya aldıkları ödülle yeni gelecek arkadaşlara da örnek oldular” dedi. 

Ahmet Kurşunlu sözlerini şöyle sürdürdü:

“Aramıza katılacak yeni danışman ortaklarımızla 2023’te çok daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyoruz. Gayrimenkul almak veya satmak isteyenlerin yanı sıra bu sektörde kariyer yapmak isteyenleri ofisimize bekliyoruz.”

Krediyle ev alanlar kazancı çıkacak

2023 yılı beklentilerini de aktaran Ahmet Kurşunlu, bu yıl gayrimenkul satışlarının ivmeleneceğini, yıllık bazda 1.5 milyon adet rakamının aşılacağını öngördü. Ahmet Kurşunlu “Gayrimenkul fiyatları 2022 yılı gibi artış göstermeyecek. Enflasyonla parelel gidebilir. Ancak bu artış oranıyla bile gayrimenkul yine en iyi  kazandıran yatırım aracı olarak gözde konumunu sürdürecek. Uzun dönemde gayrimenkul yatırımının diğer yatırım araçlarına göre daha çok kazandırdığını biliyoruz. Hatta 2023 yılında kredili ev alanların da kazançlı çıkacaklarına inanıyoruz” dedi.

Keller Williams Ekol Keller Williams Ekol Keller Williams Ekol Murat Acar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz