Bizimtepe Aydos, 60 ay faizsiz 5125 lira taksitle

Haldız İnşaat
Halk GYO ve Vakıf GYO iş birliğiyle hayata geçirilen bin 37 konutluk Bizimtepe Aydos Konut projesi, Aydos Ormanı'nın yanı başında yaklaşık yüzde 90 peyzaj alanıyla yükselmeye devam ediyor. Haldız İnşaat'ın inşa ettği projenin mayıs ayında teslim edilmesi bekleniyor.

Aydos Ormanı’nın yanı başında inşa edilen Bizimtepe Aydos’da 60 ay faizsiz 102 bin 500 lira peşin, 5125 lira taksitle ev sahibi olabilirsiniz. Kalan yüzde 10’u bir yıl sonra, diğer yüzde 10’u ise iki yıl sonra ödeyebiliyorsunuz.

Bizimtepe Aydos projesinde Hayaliniz Evse Çözelim Biz Bize Kampanyası başladı. Konut bedelinin yüzde 20’si peşin istenirken, iki de ara ödeme var. Yüzde 10’luk iki ara ödemenin birini bir yıl sonra, diğerini de iki yıl sonra ödeyebiliyorsunuz.

Kalan bedelin yüzde 60’lık bölümüne ise, faizsiz firma bünyesinde eşit taksitler halinde 60 ayda ödeyebilirsiniz. Kampanyada banka güvencesi ve kefil istenmiyor.

Şimdi al, 2019 sonunda öde 

Bizimtepe Aydos’da ev sahibi olmak isteyenler; “Şimdi al 2019 sonunda öde” kampanyasında ise konut bedelinin yüzde 25’ini peşinatla yüzde 75’lik bölümünü yüzde 1,10 faiz oranıyla taksit ödemelerine 2019 yılsonunda başlayarak yapabiliyor.

Eğer Sancaktepe bölgesinde daire almayı düşünüyorsanız, Bizimtepe Aydos ödeme kolaylığı ve teslimat süresi anlamında çok başarılı bir alternatif.

 

Ulaşılabilir fiyatlarla yeni bir yaşam 

Projede 1037 konut var. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulabilirsiniz. Bizimtepe Aydos’u çevresindeki diğer projelerden farklılaştıran en önemli özelliği, arazinin yüzde 90’ını peyzajlı yeşil alan ve sosyal tesislere ayırmış olması.

Şehrin merkezindeki bir dairenin kirası seviyesinde taksitlerle ve altından kalkılabilecek peşinatla satışa sunulan projede, 88 metrekarelik en küçük dairenin fiyatı 512.500 lira seviyesinde.

Bizimtepe Aydos daire planlarını detaylı olarak web sitesinden inceleyebilirsiniz. Daireler oldukça kullanışlı görünüyor.

Projenin örnek daireleri hazır. Satış ofisinde görebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için:

444 777 4 numaralı telefonu arayabilir veya www.bizimtepeaydos.com.tr web sitesinde yer alan formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Bizimtepe Aydos’a nasıl gidilir?

Bizimtepe Aydos Ulaşım: 

Veysel Karani Mah. Kanuni Cad. No: 3/A/1 Sancaktepe – İstanbul

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz