Boss4 İnşaat İftar Yemeğinde İş Ortaklarıyla Bir Araya Geldi

Boss4 İnşaat

Boss4 İnşaat yöneticileri ve iş ortakları, iftar yemeğinde bir araya geldi.

300 kişinin katıldığı iftar daveti Boss4 İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş ve Boss4 İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adel El Khatip ev sahipliğinde gerçekleştirildi. 

Başarı Ekip İşidir

Düzenlenen iftar davetine yönelik açıklama yapan Boss4 İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş:  Bu özel etkinlik, Boss4 İnşaat’ın kurumsal sosyal sorumluluk anlayışının bir parçası olarak, ekip ruhuyla bir arada olduğumuz ve işbirliği yaptığımız iş ve çözüm ortaklarımızla dayanışmayı ve aidiyet duygusunu güçlendirme amacını taşıyor. “Başarı bir ekip işidir. Sürdürülebilir başarı ise işbirliği içinde olduğunuz iş ve çözüm ortaklarınızın gayretli ve üstün çalışmaları ile mümkündür. Boss4 İnşaat olarak düzenlediğimiz iftar daveti ile tüm iş ortaklarımıza ve ekiplerimize gösterdikleri birlik ve beraberlik yaklaşımları, güven ve dayanışma ruhu için teşekkür etmek istedik.” Değerlendirmesinde bulunan Abdülkadir Akkuş, “Her adımda bize katkı sunan, hedeflerimize yaklaştıran ve büyümemizi sağlayan tüm iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Boss4 İnşaat Nitelikli Gayrmenkul Projeleri ile Dikkati Çekiyor

İstanbul’da nitelikli gayrimenkul üreten Boss4 İnşaat’ın bugüne kadar hayata geçirdiği birçok projenin yanı sıra yakın dönemde İstanbul Beylikdüzü’nde tamamlanan lüks Alya Dolunay evleri ve Alya Bella Villa projesi tasarımları ve kalite standartlarıyla  dikkati çeken projeler oldular.  

İstanbul Beylikdüzü’ndeki Alya Dream, Esenyurt’ta Alya 4 Mevsim, Zeytinburnu’nda Alya Konutları Merkezefendi ve Bahçeşehir’deki Alya Bahçe projeleri Boss4 İnşaat’ın devam eden projeleri arasında yer alıyor. Kent insanına yaşanabilir modern yaşam alanları sunan projelerin satışları devam ederken Boss4 İnşaat geliştirdiği nitelikli gayrimenkul projeleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz