Business İstanbul’daki 500 Ofisin Satışı 48 Ayda Tamamlandı

Business İstanbul’un ilk etabındaki 500 ofisin satışları 48 ayda tamamlandı.

Akdemir Grup bünyesinde faaliyet gösteren Aksun İnşaat tarafından İstanbul Kadıköy ilçesi Göztepe mevkii E-5 üzerinde 1.5 milyar TL yatırım bedeliyle hayata geçirilen Business İstanbul A+ ofis projesinin 3 blok ve 500 ofisten meydana gelen birinci etabında satışlar tamamlandı. Projenin 3 bloktan oluşan ikinci ve son etabında da satışların nisan veya mayıs gibi başlaması planlanıyor.

Projenin lokasyonu dikkat çekiyor

Metro, metrobüs ve Marmaray bağlantısının yanı sıra Avrasya Tüneli’nin çıkış noktasında bulunan projenin özel lokasyonu ile öne çıktığını belirten Business İstanbul Satış ve Pazarlama Direktörü Ece Bingöl ilk etaptaki 3 bloktan birinin komple Ersoy Turizm (ETS Tur) tarafından satın alınarak genel merkez yapıldığını ifade ederek diğer 2 bloktan yer alan kurumsal firmalar arasında Sönmez Metal, Lila Kağıt, İnci Holding, Afrodit Tekstil ve Gürbey Mekanik gibi firmalar bulunduğunu söyledi.

16.5 yılda geri dönüş sağlayan projede firmaların ihtiyaçları doğrultusunda her bakımdan özel avantajlar sağladığı için firmaların kiracı olmak yerine malik olmayı tercih ettiklerini dile getiren Bingöl “Lokasyonun yanı sıra bina içinde hızlı ulaşım sağlayan asansör sisteminin yeterli sayıda olması, ihtiyaçları tam kapasite karşılayacak düzeyde otopark alanına yer verilmesi ve düşük aidat imkânı önem verdiğimiz kriterlerin başında geliyor.” diyerek “İlkbaharda başlamayı hedeflediğimiz projenin 2. etabının da yoğun ilgi göreceğine inanıyoruz.” şeklinde sözlerini tamamladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz