Bydoping NEF City 82 İçin 11Sight ile İşbirliği Yaptı

Bydoping, NEF City 82 Projesi

Bydoping, NEF City 82 Projesi için görüntülü etkileşim platformu 11Sight’ı tercih etti.

2.500.000 M2 alan üzerinde master planı onaylanmış Nef City 82 projesinden arsa yatırımı yapmak isteyenler, Bydoping ve görüntülü etkileşim platformu 11Sight ile şubelere anında bağlanıp görüntülü olarak bilgi alabiliyor.

Çözüm Odaklı aksiyon alıyoruz

Bydoping’in kurucusu ve CEO’su Bülent Öztürk, Nef City 82 Projesinde 11Sight ile çalışacaklarından dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, “Biz sistemimize üye olan tüm inşaat firmalarının satışlarını artırabilmek adına kritik ve çözüm odaklı aksiyonlar almaktayız. Çözüm ortağımız olan inşaat geliştiricilerinin marka değerini korumayı birincil görevimiz olarak görmekteyiz. Nef City 82 projesinde 11Sight ile iş birliği yapmak başarımızı daha arttıracak.” dedi.

11Sight Neler Sağlıyor?

11Sight görüntülü etkileşim platformu’nda indirme ve arkadaş ekleme yok. Sistemde, arama başlamadan önce gerekli bilgiler alınabildiği gibi anonim aramalar da yapılabiliyor. 11Sight’ın en sevilen yönleri arasında bütün cihazlar/bütün işletim sistemlerinde çalışması, İşletmeler için kontrol ve şeffaflık sağlaması; arama kaydetme, arama yönlendirme, performans analizi, CRM/Web Entegrasyonu özellikleri bulunuyor.

11Sight linki e–posta ile de gönderilebiliyor, kolayca ve herhangi bir eklenti gerektirmeden paylaşılabiliyor. Zengin tarayıcı işlevselliği olan 11Sight, arama geçmişi ve düğme görüntülenmeleri hakkında detaylı istatistikler çıkarıyor; eğitim, kalite, güvence ve izleme amaçları için çağrı kaydı yapabilme, buton kişiselleştirme ve arama değerlendirme özelliklerine de sahip.

2016 yılında Silikon Vadisi’nde kurulan startup teknoloji şirketi 11Sight, herhangi bir platform veya uygulama üzerinden istenilen kişiyle anında görüntülü bağlantı kurulmasını sağlayarak gayrimenkul sektörüne yeni satış ve pazarlama fırsatları yaratıyor.

Emlak sektöründe müşterileriyle iletişimde kolaylık ve proje tanıtımı açısından büyük avantaj sağlayan görüntülü etkileşim platformu 11Sight, herhangi bir uygulama indirmeden, müşteri aramalarını telefon, tablet ya da bilgisayarda web tarayıcıları üzerinden yanıtlamayı sağlıyor. Bu yöntemle hem kurumların müşteri edinme maliyetleri önemli ölçüde azalırken hem de gayrimenkul almak isteyen müşterilerin zamandan büyük bir avantajı oluyor.

EMLAK SEKTÖRÜNDE SATIN ALMA VE KİRALAMAYI UZAKTAN GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ

11Sight Türkiye Ülke Müdürü Ercan Gümüş, koronavirüsün emlak sektöründe de kendini gösterdiğini ve proje sahipleri, emlakçılar ve sahibinden satmak/kiralamak isteyenlerin evleri göstermede zorluk çektiğini açıklarken, “Evler çoğunlukla çevrimiçi ortamda bulunsa da, son karar evi görmeden verilmiyor. Bugünkü durumda alıcıların eve gelip gezmeleri sağlık tehdidi yaratacağı için insanlar dijital yöntemlere yöneliyor. Hali hazırda kullanılan örnek daireler ile sanal tur yöntemi kullanılıyor olsa da, internet sitelerinde görülenle gerçek evin farklı çıkması alıcı ve satıcı arasında çatışma yaşanıyordu. 11Sight’ın tek-tıkla başlatılabilen görüntülü görüşme çözümü ile emlak sektöründe satın alma ve kiralama işlemleri uzaktan da gerçekleşebiliyor.” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

İNŞAAT ŞİRKETLERİ BU DÖNEMDE DİJİTALLEŞMEK ZORUNDA

Yatırım amaçlı düşündüğünüz bir daireyi görüntülü bir tur ile ve satış temsilcisinden aldığınız bilgilerle satın alma eğilimi gösterir misiniz? Maket üzerinden daire satışı yapılıyorsa görüntülü görüşme ile neden satış yapılmasın?  Bu dönemde İnşaat şirketlerinin satış ve kiralamada dijitalleşmeden başka bir yolu yok maalesef. Dünyanın her yerine afiş asmanız mümkün mü? Veya her AVM’ye tanıtım standları kurmanız? Dijital dünyada potansiyel müşteriniz neredeyse oraya ve sadece potansiyel müşterilerinize özel tanıtımlar gerçekleştirebilirsiniz. Peki bir sonraki adımda evden çıkmak ve showroom’u ziyaret etmek gerekli mi? Bu noktada devreye giren 11Sight’a son iki ayda inşaat firmalarından da ciddi bir talep artışı var.

MÜŞTERİLERİN DİJİTAL YOLCULUĞUNU DA TAKİP EDİN

11Sight’ın sunduğu tek-tıkla görüntülü görüşme imkanı, müşterilerin projelere, showroom’lara veya gayrimenkule gitmeden canlı olarak ziyaret etmelerini sağlıyor. Alışılmış iletişim uygulamaları için gereken indirme, arkadaş ekleme, numara kaydetme gibi engeller 11Sight’ta yok. Bu sayede 11Sight’tan bir arama geldiğinde satıcılar potansiyel bir müşterinin aradığından emin oluyorlar. 11Sight’ı kullandıkları CRM araçlarına entegre edebiliyorlar, bu sayede müşterilerin tüm dijital yolculuğunu takip edebiliyorlar. 11Sight kare kodlarını tanıtım materyallerine ekleyerek dağıtım yaptıkları basılı malzemelerin performansını ölçebiliyorlar.  Ayrıca görüntülü görüşme ile potansiyel müşterilere satış ihtimali de iki kata kadar artıyor daha güvenilir bir bağ oluşuyor.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz