Çamlıyaka Konakları’nda Ödeme Kolaylığı

Ege Yapı Çamlıyaka Konakları
Çekmeköy'de 61 konut ve 14 ticari alan olarak yaşama geçirilen Çamlıyaka Konakları,  yüzde 75'i yeşil alan, teras ve bahçe konut seçenekleriyle dikkatleri çekiyor.

Çamlıyaka Konakları’nda devam eden kampanya kapsamında konut alıcıları ödemelerin yarısını teslimden sonra yapacak.

Gayrimenkul sektörünün güvenilir şirketlerinden Ege Yapı’nın İstanbul’un Anadolu Yakası ilçelerinden Çekmeköy’de 19 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde 110 milyon liralık yatırım bedeliyle hayata geçireceği Çamlıyaka Konakları projesinde devam eden kampanya kapsamında konut alıcılarına yüzde 30’u peşin, yüzde 20’si firma bünyesinde 20 ay taksitle ödendikten sonra kalan yüzde 50 bakiyenin teslimlerden sonra yapılması fırsatı sunuluyor. Projeden yatırım yapanlar teslimde yapılacak yüzde 50 bakiye ödemesi için dilerlerse banka kredisi kullanabilecekler.

Konut teslimlerinin aralık 2020’de başlamasının planlandığı projede satış fiyatları 19 nisan 2019 tarihi itibarıyla brüt 133 metrekarelik (net olarak 100 metrekare) 2+1 dairelerde 1.634.000 TL’den başlıyor.

Mimari tasarımını Sabri Paşayiğit tarafından yapıldığı villa konforundaki projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 kat planlarının yanı sıra mağazalardan oluşan bir de alışveriş alanı bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here