Capatect Isı Yalıtım Ssistemleri ile Büyük Tasarruflar Mümkün!

Kışa hazırlıklarının başladığı bu günlerde Filli Boya Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, ‘DOĞRUSU’ kampanyasıyla tüketicileri ısı kaçağını önlemeye davet ediyor.

Doğalgaz faturasının bütçelerdeki payının artacağı kış mevsimi yaklaşırken Filli Boya Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, ‘DOĞRUSU’ kampanyasıyla binalarda ısı yalıtımının önemine dikkat çekiyor. Kış mevsiminde soğuk havalarla birlikte yükselecek doğalgaz faturalarının önüne geçmenin ancak iyi bir ısı yalıtım sayesinde olacağı bilinciyle hareket eden Capatect, binaların ömrü boyunca yüksek enerji tasarrufu sağlamasına olanak sunuyor.

Enerjinin yaklaşık yüzde 37’sinin binalarda harcandığı ülkemizde, tüketilen enerjide en büyük payı binaların ısıtılması alıyor. Konutlarda tüketilen toplam enerjinin yaklaşık yüzde %80’i ısıtma ve soğutma için tüketiliyor. Bu sebeple de ısı yalıtımı enerji tasarrufu için en önemli araçlardan birisi olarak görülüyor. Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, Avrupa ve Türkiye standartlarına uygun olarak üretilen kaliteli ürün yelpazesi ile binaların ömrü boyunca yüksek enerji tasarrufu sağlamasına olanak tanıyor.

Mantolama yapılmamış binalarda zarar yılda 30 Milyar TL

Filli Boya Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, geniş yankı bulan bilinçlendirme kampanyası ile mantolama yapılmamış binalardaki enerji kaçağının ülke ekonomisine  yılda 30 Milyar TL zarar verdiğinin altını çiziyor. Bu enerji kaçağının 2 ila 5 bin TL´sinin mantolama yapılmamış binalarda oturanların cebinden çıkacağını hatırlatan Filli Boya Capatect, bu tasarruftan yararlanmak üzere binasında ısı yalıtımı bulunmayan tüm tüketicileri “Ücretsiz Keşif” hizmetinden yararlanmaya davet ediyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz