Çekmeköy Natural Garden Houses Projesi 330 Bin TL’den Başlıyor

Çekmeköy’de hayata geçirilen Natural Garden Houses Projesi, 330 bin TL’den başlayan fiyatlarla…

Bekiroğulları Yapı tarafından Çekmeköy’de yapılacak Natural Garden Houses projesi konum ve sunduğu donatılarla bölgede dikkat çekiyor.

Natural Garden Houses projesi, 4 bin 200 metrekare alan üzerine 3 bloktan oluşuyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 dairelerin bulunduğu 120 konut yer alıyor. Natural Garden Houses projesinde yer alan konutların büyüklükleri 70 metrekare ile 140 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Proje, sosyal donatılarının yanı sıra orman manzarası ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Natural Garden Houses projesinde fiyat ve satış seçenekleri

Projede daire fiyatları 330 bin ile 570 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projede yüzde 50 peşinat verip kalan kısmı 1 yıl süreli vadelendirme ile ödeme imkanı bulunuyor. Ayrıca projede kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

Projenin konumu ve sosyal alanları

Proje bulunduğu konum ve sunduğu donatılarla bölgede dikkat çekiyor.

Proje eşsiz orman manzarası ile konut sakinlerine bol oksijen sunuyor. Proje, sunduğu doğa manzarasının yanı sıra sosyal donatıları ile de site sakinlerine aktivite alanları oluşturuluyor. Projede yarı olimpik açık yüzme havuzundan kapalı yüzme havuzuna, fitness salonundan çocuk oyun alanlarına, basketbol sahasından tenis kortuna, Türk hamamından saunaya kadar zengin aktivite alanları yer alıyor.

Lokasyon itibari ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprü’leri ve Sabiha Gökçen Havaalanı bağlantı yollarına 5’er dakika mesafede yer alıyor. Natural Garden Houses projesi çevresinde bulundurduğu AVM’ler, okullar ve kurumlarla da konut sahiplerinin ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmesini sağlıyor.

Temmuz 2019’da sahiplerine teslim edilmesi planlanan projenin tamamlanmasının ardından alıcısına yüzde 30 oranında prim sağlayacağı ön görülüyor.

Projede kira getirilerinin ise 1.700 TL’den başlaması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz