Coldwell Banker Life’a İki Ödül Birden

Coldwell Banker Life

İzmir Mavişehir merkezli Coldwell Banker Life Antalya’da gerçekleştirilen Gen Blue buluşmasında 2021 ve 2022 yılındaki başarılarından ötürü 2 ödül birden aldı.

Coldwell Banker Life Broker’ı Uğur Sezginer, Coldwell Banker tarafından düzenlenen ve yurt genelinden 147 ofisin katıldığı buluşmada, elde ettikleri başarının bir ekip çalışması ürünü olduğunu dile getirdi.

Kısa sürede büyük başarılara imza attıklarını ifade eden Uğur Sezginer, “2021’in son 4 ayında Coldwell ailesine katılmamıza rağmen en iyi ciro yapan 8’inci firma olduk. Ayrıca 2022’nin ilk çeyreğinde de 6’ıncı sıraya yerleştik. İki ödül birden almak hem beni hem de ekibimi gururlandırdı. Bizi daha büyük hedefler için motive etti. Bu yıl en iyi 3 firma arasında yer almak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

DENEYİMLİ BİR EKİP

Coldwell Banker Life’ın 40 kişilik deneyimli bir ekipten oluştuğunu kaydeden Uğur Sezginer, sözlerine şöyle devam etti: “Ekibim birbirinden değerli, nitelikli ve hedefleri olan gayrimenkul danışmanlarından oluşuyor. Çalışma uyumu olarak da iyi bir noktadayız. Herkes portföylerini birbirleriyle ve müşteri veritabanıyla paylaşıyor. Bu da satış hızımızı artırıyor. Bu işe inanan, bizi temsil edebileceğini düşündüğümüz yeni gayrimenkul danışmanlarını da aramıza katarak sektördeki büyümemizi sürdüreceğiz. Başarımızda hem Coldwell Banker markasının gücünün, hem de ofis olarak 8 yılda edindiğimiz tecrübe ve güven duygusunun önemli katkıları var. Sürekli olarak kurum içi eğitimler de veriyoruz. Güncel gelişmeleri, eğitimlerle gayrimenkul danışmanlarımıza sunarak, kendilerini sürekli geliştirmelerine imkan veriyoruz. Kurum içinde teşvik edici bir ödüllendirme sistemimiz bulunuyor. Bu tatlı rekabet motivasyonu da artırıyor. Firma olarak sosyal sorumluluk etkinliklerine imza atıyoruz. Sosyal medyaya ve tanıtıma da önem veriyoruz”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz