Çukurova Balkon’dan Öğretmenler Günü Kampanyası

Çukurova Gayrimenkul’un Kartal’ın merkezinde konumlanan projesi Çukurova Balkon, bölgede çok sayıda okul bulunması, ulaşım kolaylığı ve ailelere uygun bir proje olması nedeniyle öğretmenlerden yoğun ilgi görüyor. Çukurova Balkon’da 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında devam eden kampanya ile tamamı peşin ya da yüzde 20 peşin ve yüzde 80 banka kredili alımlarda yüzde 12 indirim uygulanıyor. Ayrıca vade farksız olarak; yüzde 50 peşin, yüzde 25 Ocak 2018’de, yüzde 25 Ocak 2019’da ödeme seçeneği veya yüzde 10 peşin ile kişiye özel ödeme planı sunularak öğretmenlere kolaylık sağlanıyor.

İnşaat sektöründe 24 yıldır markalı konut projeleri üreten SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, Kartal’ın dikkat çeken projelerinden Çukurova Balkon’da başlattığı avantajlı kampanyasına 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında devam ediyor. Çukurova Balkon; bölgede çok sayıda okul bulunması, kara, deniz, havayolu ve raylı sistemler gibi farklı ulaşım alternatifleri ve ailelerin rahatça yaşayabilecekleri güvenli ve konforlu bir proje olması nedeniyle öğretmenlerin tercihi oluyor. Projede tamamı peşin ya da yüzde 20 peşin ve yüzde 80 banka kredili alımlarda yüzde 12 indirim uygulanıyor. Ayrıca vade farksız olarak; yüzde 50 peşin, yüzde 25 Ocak 2018’de, yüzde 25 Ocak 2019’da ödeme seçeneği veya yüzde 10 peşin ile kişiye özel ödeme planı sunularak öğretmenlere kolaylık sağlanıyor.

Her zevke ve ihtiyaca uygun deniz ve orman manzaralı daireler

19 ve 20 katlı iki blokta 1+1’den 4+1’e kadar toplam 261 konutun yer aldığı Çukurova Balkon’da, aynı büyüklükteki dairelerin bile iç mimarisi ve metrekare dağılımı değişiyor. Kimi dairelerin salonu, kimi dairelerin ise mutfak ya da yatak odalarının farklı büyüklüklerde planladığı projede, tercihe göre ebeveyn banyosu, giyinme odası, kiler, teras, bahçe kullanımı gibi seçenekler de sunuluyor. 1+1, 2+1 ve 3+1’ler için örnek daireleri bulunan Çukurova Balkon’da, tüm dairelerde büyüklüğü oranında en az bir balkon bulunuyor.

Merkezi lokasyon ve ulaşım kolaylığı

Deniz, hava ve karayolu açısından İstanbul’da ulaşımı en kolay bölgelerden biri olan Kartal’da konumlanan Çukurova Balkon; Kartal Metrosu’na ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede yer alıyor. Merkezi konumunun yanı sıra deniz, adalar ve orman manzarasını da bir arada sunan Çukurova Balkon’da 1+1’ler 395 bin, 2+1’ler 630 bin, 3+1’ler 870 bin ve 4+1’ler 1 milyon 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

İki katlı kapalı sosyal tesis ve geniş yeşil alanlar

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Projenin sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanılabiliyor.

 

www.cukurovabalkon.com 

Tel: 444 8 259

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz