Çukurova Gayrimenkul’dan İstanbul’a 3 Yeni Proje

Çukurova Gayrimenkul

Çukurova Gayrimenkul, 2018 yılında Kartal, Beylerbeyi ve Çengelköy’de 3 yeni projeye başlayacak.

İnşaat sektöründe çeyrek asırlık tecrübesiyle SON Grup Şirketleri’nden Çukurova Gayrimenkul, bu yıl kentsel dönüşüme odaklandı.

Geçen sene Kartal’daki üçüncü projesi olan Çukurova Balkon ve Adana’da proje ortaklarıyla geliştirdiği TMT Park Life Suit projelerini teslim eden Çukurova Gayrimenkul, bu yıl kentsel dönüşüm projeleri başta olmak üzere yeni projeler üzerinde çalışacak.

Adana’daki arsa stoklarından bir kısmını satan Çukurova Gayrimenkul, 2018 yılı içinde başlamaya düşündüğü Kartal, Beylerbeyi ve Çengelköy’deki yeni projelerine finansman sağlayacak.

Geniş balkon kültürünü İstanbul’a taşıdık

Çukurova Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Son, “2015 yılında yine Kartal’da “Balkon Hayatın Keyfidir” temasıyla başladığımız Çukurova Balkon projemizle Adana’nın vazgeçilmezi olan geniş balkon kültürünü İstanbul’a taşıdık. Artık İstanbul’daki projelerin çoğunda balkon olmaması nedeniyle ön tarafı deniz ve adalar, arka tarafı orman manzaralı balkon ve teraslarıyla öne çıkan Çukurova Balkon projemiz bölgede büyük fark yarattı. 19 ve 20 katlı iki blokta toplam 261 konut ve sosyal yaşam alanlarından oluşan Çukurova Balkon, Adanalılardan da yoğun ilgi gördü. Hemen teslime hazır olan projemizde satışlarımız devam ediyor.” değerlendirmesinde bulundu.

Kartal’a yeni proje

İstanbul’daki rotalarına Kartal’ın yanı sıra Beylerbeyi ve Çengelköy’ü de eklediklerini ifade eden Çukurova Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Son, yeni projelerle ilgili bilgiler aktardı.

Kartal’da şirket olarak 2018 yılı iin 4. projelerine başlayacaklarını anlatan Son, “Kartal; konumu, hızlı gelişimi ve yeniden yapılanmaya elverişli alanları itibariyle İstanbul’da değeri en fazla artan bölgelerin başında geliyor. Metro, havaalanına yakınlık, deniz yolu ulaşımı, e5’e olan konumu ile ulaşım alternatifleri bakımından da son derece avantajlı. Çukurova Gayrimenkul olarak Kartal’da 2018 yılında kentsel dönüşüm kapsamında başlatacağımız yeni projemiz, konutun yanı sıra ticari ofisleri de bünyesinde barındıracak.” ifadelerini kullandı.

Yeni rotalar Boğaz’ın incisi: Beylerbeyi ve Çengelköy

Kartal’ın yanı sıra Beylerbeyi ve Çengelköy’de de hayata geçirmeyi planladıkları iki yeni proje olduğunu belirten Son, şu bilgileri paylaştı:

“Anadolu yakasının boğaz hattındaki en güzel semtlerden olan, konumu, ambiyansı ve manzarası ile ön plana çıkan Beylerbeyi ve Çengelköy’de proje hazırlığındayız. Çengelköy’deki projemizi de Kartal projemiz gibi kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçireceğiz. Önümüzdeki dönemde başta İstanbul olmak üzere Adana’da da kentsel dönüşüm ağırlıklı yeni projeler geliştirmeye devam edeceğiz.”

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz