DAP İzmir 14. 950 TL Peşinatla Lansman Kampanyasına Çıktı

Dap Yapı İzmir Projesi’nde yeni bir kampanyaya start verdi. 14 bin 950 TL peşinat ve 299 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan projede, 1 yıl kira garantili aylık bin 200 TL ile 6 bin TL arasında kira garantisi vaat ediyor. Projede amortisman süresi ise 10 ila 12 yıl.

DAP Yapı’nın İzmir’de hayata geçirdiği ilk projesi DAP İzmir, lansmana özel kampanyalarla tanıtıldı.

Çırağan’da düzenlenen lansman toplantısıyla start verilen kampanya kapsamında düşük peşinat ve bir yıl kira garantisi imkanı sunuluyor. Ayrıca, yüzde 5’e denk gelen 14 bin 950 bin liradan başlayan peşinat ve aylık 2 bin 300 liralık taksitlerle ev sahibi olma imkanı veriliyor. Topraktan senetli satışa bir yıl kira garantisiyle 10-12 yılda kendini amorti etmesi sağlanıyor.

Daire fiyatları 299 bin liradan başlayan projede ayrıca 50 ay 0 faiz kolaylığı da sunuluyor.

707 konut ve ticari alan bulanan DAP İzmir, 31 ve 32 katlı 2 bloktan meydana geliyor. 450 milyon lira yatırımla hayata geçirilen projede konut büyüklükleri 211 metrekareye kadar 1+0’dan 3+1’e kadar çeşitli konutlardan oluşuyor.

“Satış rekorları kırdık”

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, lansman toplantısında yaptığı konuşmada, topraktan satışa sundukları DAP İzmir Projesi’nin ön talep kısmında satış rekorları kırarak 430 konutu sattıklarını anlattı.

Herkesin kazanacağı özel kampanya düzenlediklerini aktaran Ziya Yılmaz, projede fiyatların  bölgedeki eski evlerden bile düşük olduğuna vurgu yaptı.

“İzmir’e talep artıyor”

İzmir’de yoğun bir taleple karşılaştıklarını ve projenin yüzde 80’ninin İzmirliler tarafından alındığı bilgisini paylaşan  Yılmaz, şunları dile getirdi:

“Geçen yıl 34 bin 661’i birinci el olmak üzere 84 bin 184 konut satıldı. Türkiye genelinde konut fiyatlarında en büyük artış yüzde 18,9 ile İzmir’de gerçekleşti. İzmir son dönemde üst düzey yöneticilerin daha çok tercih ettiği bir il haline geldi. Beyaz yakalı göç alan iller içinde ilk sıraya geldi. Yapılan araştırmalara göre her 10 yöneticiden 4’ü İzmir’de iş aramaya başladı.”

Yılmaz, İzmir’in yaşanabilirlik endeksinde de 10 sıra birden yükseldiğini belirterek “İstanbul-İzmir otoyolu tamamlandığında fiyatlar daha artacak. Mesafe de 3,buçuk saate kadar düşecek. Şimdiden herkesi bu avantajlı şartlarla projemizden konut almaya davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here