Dekon Luna’da “Yüzde 15” İndirim Fırsatı

Dekon İnşaat tecrübesiyle yükselen Dekon Luna projesi, peşin alımlarda yüzde 15 indirim sağlıyor.

Dekon Luna projesi Dekon İnşaat tarafından İstanbul Finans Merkezi’ne yürüme mesafesinde inşa ediliyor. Ev sahibi olmak isteyenlere özel bir kampanya sunan Dekon Luna projesi, yüzde 5 peşinat 36 ay 0 faiz olanağıyla satışlarına devam ediyor. Projede peşin alımlarda ise yüzde 15 indirim yapılıyor.

Tek blok şeklinde yükselen Dekon Luna projesi 1+1 ve 2+1 konut seçeneklerinden oluşuyor. Toplam 14 katlı olarak inşa edilen proje yatırımcılarına zengin sosyal donatılarla ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuyor. ‘Şehrin aydınlık yüzü’ sloganıyla satışa çıkarılan proje balkonlu ve balkonsuz daire seçenekleriyle yatırımcılarını bekliyor.

ÇOCUKLARA VE YETİŞKİNLERE ÖZEL ALANLAR

Yeşil bir alana sahip olacak projede ev sahipleri yürüyüş parkuru, açık havuz, kapalı otopark, çocuk yüzme havuzu ve çocuk oyun alanlarının da yer aldığı proje hem yetişkin hem de çocukların keyifli vakit geçirmesi için tasarlanıyor. Toplam 90 dairenin yer aldığı projedeki konutların büyüklükleri ise 51 metrekare ile 166 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projenin teslimlerinin ise Temmuz 2019’da yapılması hedefleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz