Deluxia Park Business’da lansman satışları başladı

Deluxia Park projesinin ofislerden meydana gelen Business etabında lansman satışları başladı.

Teknik Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinden Maltepe ile Kartal’ın kesiştiği noktada hayata geçirilen Deluxia Park projesinin konutlardan meydana gelen Residence etabı 8 haziran 2017’de bir basın toplantısıyla satışa sunulmuştu.

Projenin ofislerden meydana gelen Business etabı ise bugün bir basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından “sektörde ilk kez uygulanacak” yeni bir anlayışla lansman satışlarına sunuldu.

Deluxia Park Business’da fiyatlar ve ödeme planı

Deluxia Business Park’ta ofislerin metrekare satış fiyatları 8 bin 500 Liradan, ofis fiyatları da 603 bin TL’den başlıyor. Bu fiyata eklenmesi gereken yüzde 18’lik KDV oranını bu sene sonuna kadar Teknik Yapı karşılayacak. Projeden yatırım yapmak isteyenler için firma bünyesinde yüzde 30 peşin ve kalan yüzde 70 bakiye için vade farksız 48 ay taksitlendirme avantajı sunuluyor. Daha uzun vadeyi tercih edenler için 0.79 vade farkı oranlarıyla 100 aya kadar vadelendirme olanağı da var.

Ofisler avantajlı donanımla teslim edilecek

Teknik Yapı projede ofisleri yükseltilmiş taban döşemeleri ve klimalandırma sistemleri yapılmış olarak teslim edecek. (Shell and core denilen sistemde yapılan farklı ofis projelerinde yapılmadan teslim edilen ama aslında ofislerde olması gereken bu 2 sistemin maliyetli bir şey olduğunu ve bu projede bunların hazır halde teslim ediliyor olmasının büyük avantaj olduğunu hatırlatmakta fayda görüyoruz)

Maltepe Cevizli’de yaklaşık 7 bin 200 metrekarelik arsa üzerinde projelendirilen Deluxia Park projesinin Business etabı 35 katlı tek blokta 414 ofisten meydana geliyor. Proje; Dr. Lütfü Kırdar Hastanesi ve Koşuyolu Kalp Damar Hastanesi’ne ile Anadolu Adalet Sarayı’na yürüme mesafesinde bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here