Derin Mermerci Nef’in Yeni Projesi İçin Davet Düzenledi

Lüks konut segmentine yeni bir bakış açısı getiren Nef’in “Luxury Living” konsepti ile geliştirdiği Nef Kandilli projesi için lansman öncesi özel bir davet düzenlendi.

İstanbul’un en eski ve kıymetli semtlerinden Kandilli’de yer alacak yeni ‘’Luxury Living’’ projesi Nef Kandilli için Derin Mermerci ve yakın dostları özel bir davetle bir araya geldi.

Ünlü mimar Emre Arolat’ın tasarladığı ve iç mimarisinde Mustafa Toner’in imzasını taşıyan Nef Kandilli, boğazın eşsiz manzarası ve modern mimarisi ile davetlilerin büyük beğenisini topladı.

Uzun yıllardır Kandilli’de yaşayan Derin Mermerci’nin yakın dostlarını Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur ve eşi Emine Timur ile ağırladığı davete katılanlar arasında; Ender Mermerci, Yosun Mermerci Reza, Tansa Mermerci Ekşioğlu, Nevbahar Koç, Sevil Sabancı, Şule Zorlu, Melkan Tabanlıoğlu, Taha Tatlıcı, Murat Özyeğin, Cem Aydın, Arzu & Murat Atabarut, Sina Afra, Ferhat Ferhangil, Selim Hamamcıoğlu, Tolga Egemen, Lakis Gavalas, Aslıhan & Ali Fuat Erbil, Esra & Zafer Civelek, Banu & Timur Savcı gibi iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri yer aldı.

Nef Bebeköy’de düzenlenen özel gecede, Nef’in yaşama değer katan vakıf çalışmalarına da değinildi. Gecede kısa bir konuşma yaparak Nef’in kuruluş felsefesinden bahseden ve Derin Mermerci’ye teşekkür eden Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur “Nef, “nefes”ten gelir. Nefes de hayatta ilk aldığımız ve son verdiğimiz şeydir. Bu nedenle varlığımızın en önemli anlamı, hayattan aldığımızı hayata geri vermek. Yaptığımız her şeyin, yaşadığımız dünya ve diğer insanlara fayda sağlaması, kalıcı bir iyilik yaratması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle bir kaç sene önce Nef Vakfı’nı kurduk. Derin Mermerci ile kısa bir zaman önce tanıştık, sohbetimiz esnasında Nef Vakfı’ndaki çalışmalarımızla ilgili sohbet etme şansımız oldu. Derin Mermerci de bu anlamlı gecede bizim yanımızda oldu. Değerli katkıları için şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Derin Mermerci ise “Nef Vakfı’nın gerçekleştirdiği çalışmalardan çok etkilendim ve bu anlamlı gece ile ben de vakfa destek vermek istedim. Destek olabildiysem ne mutlu bana. İyi insanların sinerjisiyle birlikten kuvvet doğar. İnanıyorum ki ihtiyaç sahiplerinin hayatlarına dokunarak güzelleştireceğiz” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz