Didem Güneş EgeYapı Genel Müdürü Oldu

Ege Yapı Didem Güneş

EgeYapı bünyesinde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdüren Didem Güneş, EgeYapı halka arz sürecine başlamasıyla birlikte EgeYapı GYO’ya Genel Müdür olarak atandı.

Bu atama ile Didem Güneş, şirketin stratejik yönetim ve büyüme hedeflerine liderlik edecek. 17 Ocak 2024 tarihi itibarıyla Genel Müdür olarak göreve başlayan Didem Güneş, şirketin vizyonunu güçlendirmek adına önemli kararlar alacaktır.

Didem Güneş Hakkında

Didem Güneş, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi çift ana dal İnşaat ve Çevre Mühendisliği bölümlerinde tamamlamıştır. Ayrıca, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Yapı İşletmesi Yüksek Lisans Programı’nı tamamlamıştır. İş hayatına 2010-2011 yıllarında Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş.’de Proje Danışmanı olarak başlayan Didem Güneş, 2011 yılında EgeYapı’ya Araştırma ve Geliştirme Yöneticisi olarak geçti. Şirket bünyesinde çeşitli görevlerde bulunan Didem Güneş 2018 yılında EgeYapı’da Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştır ve  halen bu görevini sürdürmektedir. Didem Güneş, Şirketin SPK’dan GYO’ya dönüşüm iznini alarak halka arz sürecini başlamasıyla birlikte 17 Ocak 2024 itibariyle EgeYapı’ya Genel Müdür olarak atanmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz