Dubai Emiri El Maktum’un Darıca’daki Altın Kaplamalı Malikanesi Görüntülendi

Gebze Darıca’da ultra lüks bir malikâne inşa ettiren El Maktum’un 3 bin 500 metrekarelik malikânesinin iç dekorasyonunda 24 ayar altın kullanıldı.

Son yıllarda atağa kalkan, yurtdışında da önemli bir konuma gelen Türkiye mobilya sektörü marka ve tasarımda tercih ediliyor. Yerli yabancı çok sayıda isim ise, özel tasarım mobilya işleri için Türkiye firmalarını seçiyor. 

Bu alanda son sipariş Dubai Emiri Muhammed bin Raşid El Maktum’dan geldi. Gebze Darıca’da ultra lüks bir malikâne inşa ettiren El Maktum’un 3 bin 500 metrekarelik malikânesinin iç dekorasyonunda 24 ayar altın kullanıldı.

Dubai Emiri El Maktum, Darıca’da sessiz sedasız ultra lüks bir malikâne inşa ettirdi. 3 bin 500 metrekarelik malikânenin dışı kadar içi de göz dolduruyor. Malikânenin iç dekorasyonu için E&G Mobilya Dekorasyon ile anlaşmaya varıldığı öğrenildi.

Konu ile ilgili E&G Mobilya Dekorasyon’dan yapılan açıklamaya göre, iç dekorasyonda kullanılan mobilyaların tamamı el işçiliği ürünü olarak belirtiliyor. Söz konusu ürünlerde 24 ayar altın kullanıldı. 10 ay süren iç dekorasyon için 10 mimar geceli gündüzlü çalıştı.

Şirket olarak önceliklerinin fark yaratan projeleri hayata geçirmek olduğunu dile getiren E&G Mobilya Dekorasyon, üretimlerini Kâğıthane’de bulunan 3 bin 500 metrekarelik kapalı alanda yaptıklarını belirtti. Türkiye’nin yanı sıra yurtdışında da önemli projelere hazırlandıklarını, çalıştıkları isimler arasında, siyasetçilerin yanı sıra iş insanları ve futbolcuların da olduğunu söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here