Düşler Vadisi Riva Tanıtım Filmi

Emlak Konut GYO güvencesiyle Galatasaray’ın Riva arazisinde hayata geçirilen Düşler Vadisi Riva, satış ofisinde düzenlenen basın toplantısıyla satışa çıktı. 

Çevre ile uyum içinde tasarlanan ve her ihtiyacın karşılanması hedeflenen villaların ilk etabında 509 villa hayata geçirilecek. 152 metrekareden 396 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde villaların bulunduğu projede geniş ve ferah kullanım alanlarının yanı sıra doğayla iç içe bir yaşam konsepti oluşturuluyor.
Natamam şekilde inşa edilecek olan villalar, yatırımcının tercihine göre (ince işçilik için) istediği dekorasyon paketini satın alarak villasını hazır teslim alabilecek. Bölgenin doğal karakterine bağlı, doğa ile iç içe yatay bir konseptte hayata geçirilen projenin ilk etabı 36 ayda tamamlanacak.

1.150 dönüm üzerinde inşa edilen villa projesinin içinde kamusal park alanı ve özel orman alanı ile birlikte doğal su kaynakları bulunuyor.

Düşler Vadisi Riva projesi kamu ve özel sektör yatırımlarıyla her geçen gün hızla gelişen Kuzey Marmara Otoyolu aksının Anadolu Yakası’nda örnek niteliğinde bir yapılaşma olarak öne çıkıyor.
İstanbul’un doğayla içe içe bölgesi Riva’da yükselen proje, 3. Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Otoban ve çevreyollarıyla kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada bulunuyor. Riva’ya özgün bir kimlik kazandıracak olan proje, çevreye ve doğaya uyumlu az katlı yapısıyla da Türkiye’de örnek teşkil edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here