DYOLOG, OtoDYOLOG ve CASATİ’M Yenilendi

DYO, boya ustaları ve boya satış personellerine yönelik 100.000’in üzerinde üye sayısı olan bağlılık sistemleri DYOLOG, OtoDYOLOG ve CASATİ’M’i yeniledi.

2009’dan beri yayında olan DYOLOG, 2014’ten beri yayında olan CASATİ’M ve kendi sektöründe ilk ve tek olan OtoDYOLOG sadakat programlarında üyeler ambalajların üzerinde bulunan şifreleri SMS, mobil uygulamalarında bulunan barkod okuma özelliği veya web sitesinden göndererek puan biriktirebiliyor, kazanılan puanlarla sistemin sunduğu avantajlardan yararlanabiliyor.

Bu Uygulamalarda Boş Yok

Üye memnuniyetinin yıllık olarak anketlerle ölçüldüğü uygulamaların altyapıları ve tasarımları,  %100 kullanıcı memnuniyeti gözetilerek bu anketlerden alınan geri  bildirimlere göre yenilendi. Sistem üzerinden biriken puanlarla www.dyolog.com.tr veya www.casatim.com.tr web sitesinden ya da DYOLOG ve CASATİM mobil uygulamalarından hediye seçilebiliyor, puanlar nakde çevrilebiliyor, hediye çarkı sayesinde hediye kazanılabiliyor.

İlk Üyeliğe 5.000 Hoş Geldin Puanı

DYOLOG, OtoDYOLOG ya da CASATİM üyesi olabilmek için www.dyolog.com.tr veya www.casatim.com.tr web siteleri üzerinden başvuru yapılabiliyor ya da Google Play ve App Store üzerinden uygulamayı indirerek üye olunabiliyor. Üyelik işlemi tamamlandığında üyeye uygulamaya veya web sitesine giriş yapabilecekleri kullanıcı bilgileri SMS ile iletiliyor. Üyenin hesabına  otomatik “5.000 Hoş Geldin” puanı yükleniyor.

Sisteme kayıtlı boya ustaları ile tezgahtarlar, boya ambalajlarının üzerinde yer alan bu şifreleri mobil uygulama üzerinden barkod okutarak veya SMS göndererek ya da web sitesi üzerinden göndererek puan kazanabiliyorlar.

DYOLOG Çağrı Merkezi’ne 444 0 396 numaralı hattan ulaşılabiliyor. 0 549 800 56 71 numaralı GSM hattından WhatsApp yoluyla DYOLOG ve CASATİM, 0549 805 24 27 GSM hattından ise OtoDYOLOG müşteri temsilcilerine ulaşılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz