Ece Erken’e Haciz Şoku

Ece Erken

İç mimar Jale Barahya tarafından açılan dava sonucunda mahkeme sunucu Ece Erken’i haksız bulunca, 40 yaşındaki sunucunun banka hesabına haciz konuldu.

Sunucu Ece Erken , evini dekore ettirmek için anlaştığı iç mimar tarafından mahkemeye verildi. Cumhuriyet gazetesinde yer alan habere göre, Eve Erken’in, banka hesabına haciz konuldu. 40 yaşında olan sunucu Erken, eski komşusu olan iç mimar tarafından kandırıldığı belirterek, “Anlaştığım paranın üstüne para isteniyor. Kandırıldığımı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

“BENDEN İSTENİLEN PARA 500 BİN TL”

Ece Erken iddiaya göre güvenip evini teslim ettiği iç mimar Jale Barahya tarafından kandırıldığını belirterek, “Şuan bankadaki 300 bin TL civarındaki parama haciz konuldu. Mağdur olan benim.Güvendiğim insanların bu şekilde kötü niyetli çıkması beni çok üzüyor. 200 bin TL’ye yakın ödeme yaptım. Evde oturduktan sonra kapım çalındı. 60 bin TL daha verirsen anlaşırız denildi. Şu an benden istenen para 500 bin TL ev alırdım ben o paraya” diye konuştu.

DAVAYI BEN KAZANDIM

Konu hakkında konuşan Mimar Jale Barahya ise, “Dava açtım ve haklı bulundum. 2 bilir kişi beni haklı buldu. Davayı ben kazandım. Şuan temyizde.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here