Eminevim Bursa’da Tapu Dağıttı

Eminevim BURSA TÖREN

Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, Bursa’daki Tapu Dağıtım törenine katılarak, 100 aileye tapularını dağıttı.

Türkiye’de 81 ilde, 100’ü aşkın şubesiyle ve mobil ofisleriyle, çağrı merkezi ve web sitesiyle düşük taksitler ödeyerek, faizsiz ev ve konut sahibi olma hayali kuran milyonlarca kişiye ulaşan ve şimdiye kadar 120.000’i aşkın kişiyi konut ve araç sahibi yapan Eminevim Sistemi bu sefer de Bursa’lıların tapu heyecanına ortak oldu.

Her ay farklı illerde konut tapusu teslim töreni düzenleyen Eminevim, Bursa’da gerçekleştirdiği törende tam 100 aileye tapularını teslim etti. 1991’den bugüne, Eminevim Sistemi sayesinde Bursa’dan 5 bin 780 aile konut ve araç hayallerine kavuştu.

Crowne Plaza Bursa’da düzenlenen programa 1000’e yakın davetlinin yanı sıra; AK Parti Kütahya Milletvekili Av. İshak Gazel, Bursa Büyükşehir Başkanvekili Abdullah Karadağ, Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, Eminevim Genel Müdürü Tuba Üstün, Yönetim Kurulu Üyeleri, genel merkez ve bölge yöneticileri katıldı.

Düşük ve orta gelirli olup konut ve araç sahibi olmak isteyen veya yatırım yapmayı hedefleyen kişilerin ev ve konut sahibi olmalarına fırsat veren bir sistem oluşturduklarını belirten Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün; “Eminevim Elbirliği Sistemi iştirakçilerin dayanışması ve gönül birliğinden oluşmuştur. Bu sistem ile kişiler, Tüm Türkiye’de bütçelerine göre istedikleri yerden ev sahibi olabilirler. Kredi geri ödemeleri oldukça yüksek, şu anda bu yolla ev almak iyice zorlaştı ve inşaat sektöründe doğal olarak durgunluk yaşanıyor. Eminevim sayesinde ayda ortalama 1.500 kişi konut sahibi oluyor ve bu durum pazara canlılık getiriyor. En ufak kasabalarda dahi Eminevim’den ev alan insanlar sayesinde piyasada, ekonomide bir rahatlama sağlanıyor.. Bizim formülümüz dayanışma ve el birliği ile insanları ev ve otomobil sahibi yapmak,” diye konuştu.

Araştırma yapmadan bu tür sistemlere kesinlikle girmemek gerektiğini dile getiren Emin Üstün, “Bu işler çok ciddi işler. Eminevim Sistemi dayanışma ve güvene dayalı finansman sistemi. Biz 27 yılı aşan tecrübemizle, müşteri odaklı hizmetimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Şimdiye kadar 120.000’i aşkın kişiyi ev ve konut sahibi yaptık ve kimseyi mağdur etmedik. Yolumuza güven ve dayanışmayla sağlam adımlarla devam ediyoruz,” sözlerini kullandı.

Eminevim Genel Müdürü Tuba Üstün ise yaptığı konuşmada, Emin Şirketler Grubu’nun, bünyesine katmış olduğu üyeleri müşteriden ziyade bir aile ferdi olarak gördüğünün altını çizdi.

Tuba Üstün; ”Bursa ki; Osman Gazi’nin, Orhan Gazi’nin, Ulubatlı Hasan’ın ve nice kıymetli isimlerin gönlü değmiş bir diyardır. Onlar bu toprakları gelip imar ederek bu topraklara değer kazandırdılar. Bizler de istedik ki bu topraklardaki yuvanıza vesile olalım… Bizler ki inanan insanlar olarak sabretmenin kıymetini; sabredilen şeye kavuşunca daha da iyi anlayan bir toplum olarak bugün burada bir kez daha buna şahit olmaktayız,” diye konuştu.

İnsanlığa faydalı olmak ve hayra hizmet etmek idealiyle yola çıktıklarını anlatan Tuba Üstün; “Emin Şirketler Grubu 1991 yılında attığı ilk adımdan bu yana, siz kıymetli üyelerimizle el ele vererek, büyüyen bir aile olmuştur,” dedi.

Eminevim Genel Müdürü Tuba Üstün Tuba Üstün, Bursa’da şimdiye kadar 5 bin 780 ailenin ev ve araç sahibi olduğunu belirterek, tapu teslim törenlerinin yıl boyunca bu coşkuyla devam edeceğini söyledi.

Büyük bir heyecanın gözlendiği törende; televizyon dünyasının beğenilen isimlerinden, ünlü programcı Bekir Develi’nin sunuculuğunu yaptığı gece; mehteran takımı gösterisi, hediye çekilişleri ve hak sahiplerine tapularının dağıtılması ile sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz