Emlağın En’lerinde RE/MAX Türkiye’ye Ödül Yağmuru

RE/MAX ödül

RE/MAX Türkiye, Hürriyet Emlak tarafından düzenlenen “Emlağın En’leri Ödülleri”nde iki farklı kategoride üç ödüle layık görüldü. “En İyi Franchise” seçilen RE/MAX Türkiye’nin iki ofisi de “En İyi Franchise Ofisi” ödülünün sahibi oldu.

Türkiye genelindeki ofisleri ile profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmetleri sunan RE/MAX Türkiye, Hürriyet Emlak tarafından düzenlenen “Emlağın En’leri Ödülleri”nde iki farklı kategoride üç ödüle layık görüldü.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Emlağın En’leri Ödülleri”nde emlakçı sayısı en çok olan ilk 3 franchise’dan, ortalama Emlak Puanı en yüksek franchise olarak seçilen RE/MAX Türkiye, “En İyi Franchise” ödülüne layık görüldü. “En İyi Franchise Ofisi” ödüllerine layık görülen ofisler ise RE/MAX Karun Gayrimenkul ve RE/MAX Neo oldu.

RE/MAX Türkiye Bölge Direktörü Murat Goldştayn, sektörün en prestijli organizasyonları arasında bulunan “Emlağın En’leri Ödülleri”nde franchise alanında en iyi seçilmelerinin kendileri için büyük anlam ifade ettiğini söyleyerek şöyle konuştu:

“1997 yılından bu yana kendi işini kurmak isteyenlere önemli fırsatlar sunuyoruz. Dünyanın en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumunun çatısı altında görev yapıyor olmak girişimciler açısından büyük bir artı. Girişimciler, markamızın sağladığı know-how’dan ve düzenli eğitim olanaklarından direkt fayda sağlayarak, gelirlerini olabilecek en yüksek düzeye çıkarabiliyorlar.”

RE/MAX hakkında:

Emlağın En'leri Ödülleri1973 yılında kurulan ABD merkezli RE/MAX, bugün dünyanın en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumudur. 105’in üzerinde ülkede, 7 bin 500’den fazla franchise ofisinde görev yapan 115 binin üzerinde gayrimenkul danışmanı bulunmaktadır. 1997 yılında faaliyete geçen RE/MAX Türkiye, ülke genelindeki ofisleri ile profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. 280’den fazla franchise ofisinde 3 bin 500’ü aşkın gayrimenkul danışmanı ile çalışmalarını sürdüren RE/MAX Türkiye, kendi işini kurmak isteyen girişimcilere önemli fırsatlar sunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here