Emlak Konut GYO Batıyakası’nda 12 Ay Vade Fırsatı

Batıyakası Projesi

Emlak Konut GYO ve Yıldızlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Batıyakası‘nda yüzde 50 peşinat 12 ay vade fırsatıyla satışlar devam ediyor.

Batıyakası projesi, İstanbul İli, Kartal İlçesi, Esentepe Mahallesi’nde yükseliyor. Az katlı mimarinin tüm avantajlarına sahip Batıyakası projesi, granit kaya zemin üstünde inşa ediliyor.

Batıyakası projesinde 611 adet konut ve 45 adet ticari ünite bulunuyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 3+1 dubleks, 4+1 dubleks konut tipleri yer alıyor. Projenin inşaat alanı toplamda 180 bin 818 metrekare, arsa alanı ise 38 bin 334 metrekare.

Batıyakası projesinde geniş peyzaj alanları bulunuyor. Projede yer alan konutlar bahçeli, balkonlu ve teraslı olarak inşa ediliyor.

EMLAK KONUT BATIYAKASI KARTAL PROJESİ NEREDE? LOKASYON BİLGİSİ!

Batıyakası projesi; Marmaray’a 2 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 14 kilometre, İstanbul Finans Merkezi’ne de 20 kilometre mesafede konumlanıyor.

Proje, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ve Osmangazi Köprüsü’ne de yakın kKartal Batıyakasıonumda.  Ayrıca proje Kadıköy-Kartal metrosunun da yanı başında inşa ediliyor.

BATIYAKASI KARTAL DAİRE FİYATLARI NE KADAR? 1 ŞUBAT 2024 FİYAT LİSTESİ

Batıyakası Kartal projesinde konutlar 9 milyon liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Projeden konut almak isteyenlere özel kampanya başlatıldı. Yüzde 50 peşin ödemelerde 12 ay vade sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

Proje şu anda inşaat aşamasında olup teslimlerin Ağustos 2024 tarihinde yapılması planlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz