Emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer’e 2022 Sektörel İletişim Ödülü

Emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer

Emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer, bu yıl 10.’su düzenlenen Gayrimenkul Liderler Zirvesi’nde 2022 Sektörel İletişim Ödülü takdim edildi.

2012 yılından bu yana Management Plus Danışmanlık ve Eğitim tarafından her yıl organize edilen Gayrimenkulde Liderler Zirvesi, bu yıl 10. kez Vadi İstanbul Radisson Collection Otelde düzenlendi.

İnşaat sektörünün önde gelen temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği zirvede dört ayrı oturum halinde Gayrimenkul Sektörünün Güncel Sorunları ve STK’ların Önerileri, Gayrimenkul Geliştirmenin Geleceği, Gayrimenkul Sektöründe Yabancılara Satış İşlemleri ve Hukuksal Boyutları ile Gayrimenkulun Geleceğinde Dijitalleşme ve Paylaşım Ekonomisi konuları ele alındı.

Zirvede ayrıca sektörel özel ödüller de sahiplerini buldu. “2022 Sektörel İletişim Ödülü” ise zirveyi düzenleyen Management Plus Yönetim Kurulu Başkanı ve KENTSEV Genel Sekreteri ve Kurucu Üyesi Dr. Haldun Ersen tarafından emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer‘e verildi.

Ayla Özer Kimdir? 

Emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer1969’da Bursa’da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa’da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011 yılında  emlakdream.com emlak haberleri portalını hayata geçiren Ayla Özer, halen emlakdream.com Genel Yayın Yönetmenliğini sürdürmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz