Emlakjet’ten, Ramazan Ayına Özel Kampanya

Emlakjet, Ramazan ayına özel olarak hayata geçirdiği Ramazan Fırsatları kampanyası ile satılık ev arayan kullanıcılara fırsat daireler sunuyor.

Ayda 80 milyon sayfa görüntülenme sayısı ve 20 milyon ziyaretçisi ile emlak seri ilan sektörünün öncü platformu Emlakjet, Ramazan Fırsatları Kampanyası’nı hayata geçirdi. 400 bine ulaşan satılık ve kiralık emlak ilanından oluşan bir veri tabanı ile her bütçeye uygun emlak ilanlarının bulunabildiği Emlakjet, Ramazan ayına özel fırsat kampanyası ile satılık ev arayanlar özel fırsatlara ulaşabiliyor.

Kampanya kapsamında Emlakjet, satışlarını artırmak isteyen kurumsal kullanıcılar için de avantajlar sunuyor. Satılık ev ilanlarının listelenmesini isteyen kurumsal kullanıcılar, Ramazan Fırsatları’na özel indirimlerle ilanlarını yayınlayıp satış adetlerini artırabiliyor. Böylece hem satılık ev arayanlar hem de evini satmak isteyenler Ramazan ayının bereketinden faydalanma imkanına kavuşuyor.

Fırsat ilanları Ramazan ayı boyunca her gün saat 21.00’de yenileniyor.

Emlakjet hakkında 

2006 yılında bağımsız girişimciler tarafından kurulan Emlakjet.com, Mayıs 2014’te risk ve girişim sermayesi platformu iLab Holding tarafından satın alındı. “Çözüm net: Emlakjet” sloganı ile satılık veya kiralık dairelere en pratik şekilde ulaşma imkânı sunan yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet, İLab Holding çatısı altına girdiği günden bu yana marka yatırımlarıyla ciddi bir ürün geliştirme süreci içine girdi. İster satılık ya da kiralık ister yatırımlık olsun aranılan evi en hızlı, en kolay ve en keyifli şekilde bulma imkânı sunan Emlakjet, CEO’su Tolga İdikat liderliğinde, ayda 80 milyon sayfa görüntülenme sayısı ve 20 milyon ziyaretçisi ile emlak seri ilan sektörünün en büyük iki portalından biri oldu. Emlak ofisleri ve bireyler tarafından oluşturulmuş 400 bine ulaşan satılık ve kiralık emlak ilanından oluşan bir veri tabanına sahip olan Emlakjet, bu ilanları kullanıcılara internet sitesi ve mobil işletim sistemleri üzerinden ulaştırıyor. Kullanıcılar, Emlakjet üzerinden Edirne’den Ardahan’a tüm Türkiye’deki ilanlar arasında karşılaştırma yapabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz