Erden Timur Dursun Özbek’in Listesine Girdi

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, Galatasaray Başkanlık seçimlerinde Dursun Özbek’in listesinde yer aldı. Özbek’in başkan seçilmesi halinde Timur, Sportif A.Ş. ve Gayrimenkul A.Ş.’de görev alacak.

Galatasaray başkan adayı Dursun Özbek, bugün listesini teslim etti.

Listede olup olmayacağı tartışılan Erden Timur, Dursun Özbek’in ekibinde yer aldı.

Timur, Sportif AŞ ve Gayrimenkul AŞ’de olacak.

Nef’in patronu; Florya, Riva vs projeleri yönetecek ayrıca bu organizasyonların yönetim adına medya yüzü de Timur olacak.

Erden Timur Kimdir?

39 yaşındaki Erden Timur, 2010’da İstanbul’a gelerek kurduğu Nef ile yazdığı başarı hikayesiyle tanındı. Yarattığı Foldhome ve Foldoffice konseptleriyle sektöre birçok ilk kazandıran Timur, 1982 yılında Mersin’de doğdu. Orta öğrenimini Tarsus Amerikan Koleji’nde tamamlayan Timur, 2005 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Ardından London School of Economics’te ekonomi eğitimi alan Timur, 2010 yılında kurduğu Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım A.Ş. ile iş hayatına atıldı.

Nef markalı konut sektöründe geçen yılı ciro, satış ve teslimatta üç ayrı rekorla kapattı. Geçen yıl 1.950 konut satışından 1,5 milyar lira ciro elde eden şirket son iki yılda 3 bin 850 adetlik konut teslimatına imza attı. Nef, bu rakamlara göre tam dört yıl üst üste konut satışında sektör liderliğine imza atmış oldu. Bu yılki ciro hedefi ise 2,1 milyar lirayı aşmak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz