Eston Şehir Koru’da Fırsatları Kaçırmayın

Başakşehir’de hayata geçirilen Eston Şehir Koru Projesi, kişiye özel satış seçenekleriyle müşterilerine önemli fırsatlar sunuyor.

Eston Şehir Koru projesi, 44 bin metrekarelik arsa üzerinde ağırlıklı olarak villa, katlı villa, 5 katlı koru konakları ve 7-8 katlı koru evleriyle toplam bin 90 konut ve 31 ticari birimden oluşuyor.

2019’un ikinci yarısında tamamlanması planlanan proje 2+1’den başlayarak 5,5+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede konut tipleri bulunuyor. Projede daire büyüklükleri 126 metrekareden başlıyor.

Eston Şehir Koru projesinde fiyatlar ve satış seçenekleri

Teslim tarihi olarak Haziran 2019 belirlenen projede konutlar 640 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kişiye özel ödeme imkanı sağlanan Eston Şehir Koru projesinde yüzde 5 peşinat teslimde ödemeye başla kampanyası da bulunuyor.

 

Projenin konumu ve sosyal donatıları

Eston Şehir, tamamlandığında 1.6 milyon metrekare arazisiyle Avrupa’nın en geniş alana yayılan gayrimenkul projelerinden biri olacak.

Yeşille iç içe az yoğunluklu bir proje olan Eston Şehir Koru, 4 bin kişilik keyifli bir kasaba olarak planlandı. 215 dönüm üzerine inşa edilecek projede 90 dönüm yeşil alan, 25 dönüm aktivite alanı, meyve ve sebze bahçeleri, amfi tiyatro, açık hava sineması, evcil hayvan parkı, meydanları ve korular yer alacak.

3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü şehre bağlayan yollara kolay ulaşılabilen Eston Şehir Koru projesi metro hattı ve hızlı trene yakınlığıyla avantaj sağlıyor.

Bilfen Koleji, Doğa Koleji, FMV Işık Okulları, Bahçeşehir Koleji, MEF Okulları, Alkev ve İstanbul Community School, Eston Şehir Koru’ya yakın mesafede bulunuyor.

İletişim Bilgileri

İl / İlçe: İstanbul Avrupa / Bahçeşehir
Adres: Bahçeşehir 1. Kısım Mah. 2801 Sok. 35538 Başakşehir/İstanbul
Telefon: 444 86 16
Web site: http://www.estonsehirkoru.com
E-Mail: info@estonsehir.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz