Finans Şehir’de Lansmana Özel Yüzde 20 İndirim!

Sinpaş’ın İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin hemen yanıbaşında hayata geçireceği dev projesi Finans Şehir yüzde 20 lansman indirimi fırsatıyla satışa sunuldu.

Sinpaş‘ın yeni projesi Finans Şehir‘de; 28 eylül perşembe günün gerçekleştirilen basın toplantısıyla kamuoyuna ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansman satışları başladı.

Ümraniye ile Ataşehir‘in kesişme noktasında yapımı devam eden finans merkezine komşu konumda bulunan 141 bin metrekarelik arsa üzerinde Sinpaş tarafından projelendirilen Finans Şehir’de konut ve ticari olmak üzere 2 bin 750 bağımsız bölüm inşa edilecek. Konut, çarşı, park ve caddeden meydana gelen projede büyüklükleri 58 ile 200 M² arasında değişen 1+1’den 4+1’e kadar seçenekleri sunulan dairelerin satış fiyatları lansmana özel yüzde 20 indirimle birlikte 475 bin TL’den başlıyor. Projede konut teslimlerinin aralık 2019’dan itibaren başlayacağı öngörülüyor.

Finans Şehir bölgedeki yapılaşmanın aksine az katlı yatay yapıları ile tuğla ve doğal taş kaplı dış cepheleriyle dikkat çekiyor. 36 bin 500 metrekarelik bir şehir parkını da içinde barındıracak projede sosyal alanlar olarak yeralacak olan şehir meydanı, çocuk oyun alanları, kafe ve restoranlar, piknik alanları, göletler, oturma terasları, yürüyüş yolları, koşu ve bisiklet parkurları, eğitim ve spor kompleksleri yaşayanlara keyifli bir yaşam sunacak. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz