Folkart Yapı’dan İzmir Depremi Açıklaması

Folkart Yapı

Folkart Yapı, İzmir depremi esnasında bölgede yer alan projelerinde her hangi bir hasarın olmadığı kamuoyuyla paylaştı.

İzmir’de yaşanan deprem sonrasında sosyal medyada ve bazı WhatsApp gruplarında Folkart markalı projeler ile ilgili yapılan olumsuz haberler üzerine Folkart Yapı’dan kamuoyuna bir açıklama yapılarak hiç bir projelerinde en ufak bir sıkıntı yaşanmadığı duyuruldu.

Folkart’tan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

”Değerli İzmirliler; öncelikle güzel İzmirimiz’e büyük geçmiş olsun. Hayatını kaybeden hemşehrilerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Enkaz altında kalan hemşehrilerimizin kurtarılması tek dileğimizdir.

Bir konuda sizleri bilgilendirmek istedik. sosyal medya ve bazı Whatspp gruplarında; deprem sonrası FOLKART projelerine ait olmayan görüntüler paylaşılmaktadır; bu durum şirketimize yönelik haksız yorumlara neden olmaktadır. İzmir’in yaşadığı şiddetli deprem sırasında genel iskelet ve taşıyıcı kolonlarda, yaşamı riske edecek en ufak bir sıkıntı yaşanmamıştır.

Ayrıca teknik ekiplerimiz her projemizi yerinde inceleyip, gerekli tespitleri yapmıştır. Bu şiddetteki bir depremde, çok normal olarak görülebilecek sıva çatlağı gibi konular ise basit dekorasyon hatalarından ibarettir.

Kamuoyunu saygı ile sunuyoruz.”

Folkart Yapı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz