Gayrimenkul sektörü ekim ayına hızlı başladı

Eylül ayının ikinci yarısında 12 yeni projenin lansmanının yapıldığı İstanbul gayrimenkul pazarında ekim ayının ilk haftasında da 3 yeni projede; gerçekleştirilen basın toplantılarıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmalarının ardından lansman satışları başladı.

İstanbul’da 15 eylülde Meydan Ardıçlı projesi ile başlayan yeni konut projeleri birbiri ardına hız kesmeden devam ediyor. 15 – 30 eylül tarihleri arasında 12 yeni projede satışların başladığı İstanbul’da ekim ayının ilk haftasında 3 yeni projede lansman satışları başlarken 9 -13 arasındaki ikinci haftada da 6 yeni projede satışlar başlayacak.

2 ekim pazartesi günü düzenlenen basın toplantısıyla DAP Yapı tarafından Üsküdar Altunizade Validebağ’da hayata geçirilen Validebağ Konakları projesinde lansman satışları başladı. Emlak Konut’un arsası üzerinde DAP Yapı tarafından projelendirilen Validebağ Konakları 2 martta ön satış sürecine başlamıştı. Emlak Konut’un başlattığı ve 31 ekime kadar devam edecek “Şimdi al, Ocak 2019’da öde” kampanyasına dahil olarak lansmana çıkan proje ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki haber başlığı linkini tıklayabilirsiniz.

VALİDEBAĞ KONAKLARI’NDA LANSMANA ÖZEL FIRSATLAR!

5 ekim perşembe günü Tahincioğlu Gayrimenkul‘ün Şişli Bomonti’de projelendirerek hayata geçirdiği yeni projesi Nidapark Bomonti‘de; düzenlenen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansman satışları başladı. Proje ile ilgili detaylı bilgiler için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

TAHİNCİOĞLU; NİDAPARK BOMONTİ’Yİ SATIŞA SUNDU

Ağaoğlu Şirketler Grubu‘nun Çekmeköy‘deki kendi arsaları üzerinde başlayacakları yeni ve iddialı projeleri Ağaoğlu Çekmeköy Park‘da; 6 ekimde gerçekleştirilen basın toplantısıyla yatırımcılara ve kamuoyuna tanıtılmasının ardından yüzde 25 indirim fırsatıyla lansman satışları başladı. Proje ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

AĞAOĞLU’NDAN ÇEKMEKÖY’DE İDDİALI PROJE..% 25 İNDİRİM, 10 YIL VADE!

Ekim ayının ikinci haftasında İstanbul’da lansmana çıkacak yeni projeler:
10 ekim salı günü KİPTAŞ tarafından projelendirilen Locamahal Veliefendi ile Ilgın İnşaat tarafından hayata geçirilen We Haliç projesi; düzenlenen basın toplantılarıyla tanıtılmalarının ardından lansman satışlarına başlayacak.
11 ekim çarşamba günü 3 yeni projede lansman satışları başlayacak. Bu projeler; Karden İnşaat‘ın Esenyurt‘taki Self İstanbul, Acarlar Şirketler Topluluğu’nun Acarkent’teki rezidans projesi AcarBlu ve Özderici GYO tarafından Maltepe‘de ilk etabında hayatın başladığı Nuvo Dragos projesinin ikinci etabı.
Haftanın son lansmanı ise Makyol İnşaat‘ın Esenyurt‘ta yapımına devam ettiği Makyol Santral projesi olacak. Bu projede 13 ekim cuma günü düzenlenecek basın toplantısının ardından satışlar başlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz